Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

Naše mateřská škola je zapojena do projektu Rovná páteř

16. 10. 2020  |  Aktuality MŠ

Jak již sám název říká, projekt Rovná páteř odkazuje na správné držení těla, které je dnes velice aktuální. Celý projekt vznikl jako reakce na narůstající množství dětí s vadným držením těla. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou děti předškolního věku, na kterých případné poruchy ještě nestihly napáchat nevratné změny. Cvičení je vhodné nejen pro děti s poruchou… Více

Nová organizace výuky od 14.10. do 30.10.

13. 10. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, vzhledem k okolnostem si vás dovoluji informovat o nových, přísnějších opatřeních vlády,  týkajících se mj. také výuky a docházky do školy. Nová pravidla jsou platná do 1. 11. 2020, pak budou zveřejněna nová. Mateřská škola, včetně předškolních tříd bude plně v provozu. (Naproti tomu přípravná třída přechází na distanční výuku). Výuka 1. a 2. st. ZŠ… Více

Akce mateřské školy v říjnu a v listopadu

5. 10. 2020  |  Aktuality MŠ

7. 10.             keramické tvoření v dílně – Tygříci a starší Medvíďata 8. 10.             dopolední BUBNOVÁNÍ  – Medvíďata a Tygříci /přeložený termín/ 13. 10.          dopolední BUBNOVÁNÍ  – Veverky a Berušky /přeložený termín/ 13. 10.          představení divadla DAM DAM „Budulínek a Karkulka“ – Broučci, Zajíčci, Medvíďata 20. 10.          vzdělávací program Vandy a Standy – „HRAJEME SI NA KOUMÁKY“… Více

Splněná přání do školních lavic

21. 9. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Každý máme nějaké přání. Některé je velké, jiné malé. Některé je splněné, jiné nesplněné. Na některé za chvilku zapomeneme, na jiné si pamatujeme celý život. Přejete si něco, co si prostě nemůžete dovolit, byť to není zase tak drahé? Podívejte se na projekt SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DO ŠKOLNÍCH LAVIC, bližší informace naleznete zde. Na odkazu naleznete… Více

Volby do Školské rady

16. 9. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Na základě § 167 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a podle Volebního řádu pro volbu členů školské rady vydaného Městskou částí Prahy 5 dne 21. 2. 2013  dne 15. září 2020 proběhly volby do Školské rady. Ráda bych tímto poděkovala členkám přípravného výboru… Více

Zahájení školního roku 2020/2021 – ROUŠKY S SEBOU!

31. 8. 2020  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, od 1. 9. 2020 vstupujte do obou budov MŠ VŽDY V ROUŠCE! V prostorách školy se zdržujte jen po nezbytně dlouhou dobu. Dále prosíme, aby všechny děti ze tříd Veverky a Berušky byly vybaveny rouškami, které si budou děti nasazovat při přechodech do jídelny. Děkujeme za spolupráci. Více

Akce mateřské školy v září a v říjnu

27. 8. 2020  |  Aktuality MŠ

16. 9.        ZAHRADNÍ SLAVNOST – vystoupení kouzelníka ROBERTA a opékání buřtíků na zahradě MŠ Renoirova, začíná v 17:00 hod. 21. 9.        dopolední BUBNOVÁNÍ v MŠ Renoirova 1. 10.        dopolední BUBNOVÁNÍ  – Veverky a Berušky 13. 10.      představení divadla DAM DAM „Budulínek a Karkulka“ – Broučci, Zajíčci, Medvíďata 20. 10.      vzdělávací program Vandy a Standy „HRAJEME… Více

Zahájení školního roku 2020/2021

18. 8. 2020  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče a milé děti, blíží se konec prázdnin a my už se všichni těšíme, až se brzy uvidíme. Vás, vážení rodiče zveme na úvodní třídní schůzky dne 31. 8. 2020. Třídy Broučci, Zajíčci, Medvíďata a Tygříci začínají v 9:30 hod. – MŠ Renoirova. Třídy Berušky a Veverky začínají od 10:00 hod. – MŠ Chaplinovo… Více

Hezké prázdniny!

2. 7. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Milé žákyně, milí žáci a vážení rodiče, mnozí z vás se zúčastnili dotazníkového šetření ohledně času zahájení školního vyučování v příštím školním roce, děkujeme vám za to. Většina respondentů (75%) je spokojena se současným stavem, a proto i nadále budeme ráno začínat v 8.00 hod. Dovolte mi popřát krásné prázdniny, klidnou dovolenou, spoustu nových zážitků,… Více

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM!

30. 6. 2020  |  Aktuality MŠ

Milé děti, milí rodiče, užijte si společně strávený čas letních dní, pohodu či dobrodružství, co kdo má rád. Všem velice děkujeme za vstřícnost, spolupráci, toleranci a ohleduplnost v nelehké době posledních čtyř měsíců. 1. září se na vás všechny budeme moc těšit. Kolektiv zaměstnanců MŠ RADOST VíceCovid 19

Vstup pro rodiče

Školní aktuality

Sběr papíru dočasně přerušen

16. 10. 2020

Milí sběrači! Vzhledem k současné situaci rušíme  sběr papíru, který měl probíhat ve dnech 22. 10. a 23. 10. 2020. Mgr. Tomáš Nosek, Mgr. Zuzana Sýkorová Více

Nová organizace výuky od 14.10. do 30.10.

13. 10. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k okolnostem si vás dovoluji informovat o nových, přísnějších opatřeních vlády,  týkajících se mj. také výuky a docházky do školy. Nová pravidla jsou platná do 1. 11. 2020, pak budou zveřejněna nová. Mateřská škola, včetně předškolních tříd bude plně v provozu. (Naproti tomu přípravná třída přechází na distanční výuku). Výuka 1. a 2. st. ZŠ… Více

Organizace výuky od 12. do 30. října 2020

9. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci, v souladu s epidemiologickými nařízeními a opatřeními Ministra školství si vás dovoluji informovat o organizaci výuky v následujících třech týdnech: Vzdělávání v MŠ,  přípravné třídě a na 1. stupni proběhne od 12.10. do 23.10. beze změn, pokračujeme jako doposud. Výuka 2. stupně se bude dělit  na distanční a prezenční výuku: 12. –… Více