Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020 – 2021

3. 6. 2020  |  Aktuality MŠ

Seznamy přijatých a nepřijatých dětí do mateřské školy RADOST. Děti netříleté – Renoirova 648. Prijeti Renoirova Neprijati Renoirova Děti věku 3 – 6 let – Chaplinovo nám. 1/615. Prijeti Chaplinovo Neprijati Chaplinovo   Více

Den dětí 31.5.2020

28. 5. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Nejen pro všechny rodiče a děti, kterým chyběli větší akce! Nenechte si ujít Den dětí s bohatým animačním programem a spoustou zábavy od 14:00 do 19:00 hod v areálu Radlické kulturní sportovny. Více informací naleznete na těchto odkazech: https://www.facebook.com/events/1296226107249418/ https://www.praha5.cz/pripravujeme-den-deti/   Více

PLATBY ŠKOLNÉHO BŘEZEN – ČERVEN 2020

20. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Platby školného březen – červen 2020: BŘEZEN   450,- Kč DUBEN (MŠ uzavřena)   0,- Kč KVĚTEN   450,- Kč V případě, že Vaše dítě nebude ani jeden den v měsíci květnu v MŠ, školné neplatíte. ČERVEN   800,- Kč V případě, že Vaše dítě nebude ani jeden den v měsíci červnu v MŠ, školné neplatíte. Jitka Valíková vedoucí… Více

Důležité upozornění pro rodiče, kteří své dítě přihlásili do MŠ

15. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Z „Podmínek pobytu dítěte v mateřské škole“ vyplývá, že dítě může do MŠ přivést pouze jedna dospělá osoba. Sourozenec, který nenavštěvuje MŠ, nesmí být do budovy vpuštěn. Děkujeme za spolupráci. Více

MŠ RADOST SE OTEVÍRÁ DNE 18. 5. 2020

12. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, pokud jste se rozhodli přivést své dítě do mateřské školy, jste povinni dodržet následující pokyny: 1.       Podrobně si pročtěte „Podmínky pobytu dítěte v mateřské škole“. Podmínky pobytu dítěte v mateřské škole 2.       Vytiskněte si a podepište formulář „Informovaný souhlas s podmínkami pobytu dítěte v mateřské škole“. Informovany souhlas s podminkami pobytu dítěte v mateřské škole 3.      … Více

Prázdninový provoz mateřských škol 2020

12. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Zaměstnaní rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letních prázdnin do některé z určených mateřských škol (viz. rozpis níže), musí zažádat vedoucí učitelku paní Valíkovou o kopii evidenčního listu dítěte. O kopii žádejte mailem na adrese: valikova@zsbarr.cz Rozpis prázdninového provozu mateřských škol v roce 2020: Přihláška na prázdninový provoz 2020 MŠ Pohoda Lohniského… Více

Zadané úkoly pro předškoláky na týden od 11. 5. – 15. 5. 2020

11. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Vzdělávací činnosti jsou určené pro děti, které nastoupí do ZŠ v září tohoto roku. Zadané úkoly najdete v odděleních Berušky, Veverky. Více

Náměty vzdělávacích činností v období 11.5. – 15.5.

11. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Náměty vzdělávacích činností v období 11.5. – 15.5. najdete v Aktivitách třídy Vašeho dítěte. Více

Návrat do školy – kdy a jak IV.? – MŠ

7. 5. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, naše Mateřská škola Radost bude otevírat po dlouhé přestávce už v pondělí 18.5. Bližší informace k hygienickým opatřením a detaily, které by vás mohly zajímat najdete v příštím týdnu pod záložkou Mateřská škola. Prosíme o oznámení docházky na adrese valikova@zsbarr.cz nejpozději do středy 13.5. , aby paní učitelky vše řádně připravily a zorganizovaly. Pokud… Více

Návrat do školy – kdy a jak II.?

3. 5. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Mnozí z vás, rodiče i žáci,  se už nemohou dočkat návratu do škol. Jak to tedy bude? od 11. května – začnou konzultace pro žáky 9. tříd, hygienická pravidla zveřejníme společně s těmi organizačními během týdne, jakmile třídní učitelé  zjistí předpokládaný počet žáků, kteří do školy dorazí. od 25. května – začne výuka pro žáky… VíceVstup pro rodiče

Školní aktuality

Návrat do školy – kdy a jak VIII. ? – 2. stupeň, úprava

29. 5. 2020

Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče, před pár dny jsme informovali o nástupu dětí 2. stupně do škol. Mezitím však došlo k rozvolnění pokynů, což výrazně zjednodušuje situaci. Upravili jsme tedy již připravený program a třídní učitelé budou nejpozději v pondělí 1.6. informovat své žáky o detailech. V pondělí 8. 6. se nejdříve setkáte… Více

Den dětí 31.5.2020

28. 5. 2020

Nejen pro všechny rodiče a děti, kterým chyběli větší akce! Nenechte si ujít Den dětí s bohatým animačním programem a spoustou zábavy od 14:00 do 19:00 hod v areálu Radlické kulturní sportovny. Více informací naleznete na těchto odkazech: https://www.facebook.com/events/1296226107249418/ https://www.praha5.cz/pripravujeme-den-deti/   Více

Návrat do školy – kdy a jak VII. ? – 2. stupeň

27. 5. 2020

Milí žáci, milé žákyně, milí rodiče, přišla chvíle, kdy i poslední veteráni koronavirové karantény mohou přijít do výuky a setkat se s kamarády. Výuka pro žáky 6.- 8. ročníků bude probíhat formou konzultací pro pevně stanovené skupiny a bude nepovinná. Z kapacitních důvodů nebudou probíhat konzultace pro všechny každý den. Přesný časový rozvrh a další… Více