Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality ŠD

Svačiny ve škole

25. 5. 2020  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, milé děti, s prázdným žaludkem se špatně udržuje pozornost, a tak vám naše paní kuchařky nabízejí školní svačinky. Na co se můžete těšit? Např. na chléb s dobrou pomazánkou a zeleninou, mléčný výrobek nebo sladké pečivo a ovoce. Jak se můžete přihlásit? stupeň: Paní učitelka vám dá ve škole přihlášku, kterou je třeba odevzdat nejpozději… Více

Návrat do školy – kdy a jak II.?

3. 5. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Mnozí z vás, rodiče i žáci,  se už nemohou dočkat návratu do škol. Jak to tedy bude? od 11. května – začnou konzultace pro žáky 9. tříd, hygienická pravidla zveřejníme společně s těmi organizačními během týdne, jakmile třídní učitelé  zjistí předpokládaný počet žáků, kteří do školy dorazí. od 25. května – začne výuka pro žáky… Více

Úplata za školní družinu během nouzového opatření

30. 3. 2020  |  Aktuality ŠD

Úhrada školní družiny za měsíc březen je pouze ve výši 200 Kč, za ostatní měsíce je poplatek  stanoven na 0 Kč  až do znovuotevření školy. V případě, že máte dotazy a potřebujete individuálně řešit své dotazy, obraťte se prosím na paní Janu Rynešovou, tel.  702027572, e-mail: ekonom@zsbarr.cz Mgr. Veronika Holíková Více

Uzavření základní školy od 11.3. 2020

13. 3. 2020  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, jsme povinni Vás informovat, že bezpečnostní rada státu rozhodla o dočasném uzavření škol pro žáky, které nabývá platnosti dne 11.3. 2020. Bezpečnostní opatření se zavádí jako prevence nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19. Mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR naleznete zde. Informace o nároku na ošetřovné, které mohou rodiče dětí čerpat, pokud v… Více

Obědy

11. 3. 2020  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Obědy jsou po dobu uzavření školy automaticky odhlášeny. Více

Opatření k prevenci virových onemocnění

9. 3. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, vzhledem k epidemii virových onemocnění, včetně koronaviru COVID-19, je třeba dbát ve zvýšené míře na hygienická pravidla a ohleduplnost vůči ostatním – nechodit tedy do školy pokud mám kašel, rýmu, zvýšenou teplotu. Žádáme všechny o maximální zodpovědnost a respektování opatření vlády ohledně povinné karantény v případě pobytu v Itálii a dalších preventivních úkonů.… Více

Kritéria pro přijímaní dětí a žáků do ŠD pro školní rok 2020/2021

5. 3. 2020  |  Aktuality ŠD

KRITÉRIA PRO PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ A ŽÁKŮ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY pro školní rok 2020/2021 Do školní družiny jsou přijímáni žáci 1. stupně a děti přípravné třídy ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo       nám. 1/615, Praha 5 podle těchto kritérií: 1.      Kritérium místa trvalého pobytu uchazeče, v případě cizinců s místem pobytu, ve školském obvodu  ZŠ… Více

Máte rádi školu?

5. 3. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

To je otázka, viďte? Můžete si ji položit společně s odborníky v oblasti vzdělávání. MČ Prahy 5 vás zve na konferenci Máme rádi školu nejen pro pedagogy, ale také pro rodiče a všechny, kterým osud vzdělávání na českých školách není lhostejný. Konference probíhá v rámci  projektu MAP II, jehož úkolem je prohloubení partnerství aktérů působících v… Více

Omezení ZŠ během jarních prázdnin

6. 2. 2020  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

V období jarních prázdnin, tedy od 17.2. – 21.2. 2020 neprobíhá výuka. Z důvodu nízkého počtu zájemců bude uzavřena i školní družina. Provoz mateřské školy je beze změn!   Mgr. Veronika Holíková ředitelka školy Více

Akce školní družiny ve II. pololetí školního roku 2019/2020

25. 1. 2020  |  Aktuality ŠD

ÚNOR 26. 2. 2020 – Masopust BŘEZEN 19. 3. 2020 – Měsíc knihy DUBEN 4. – 17. 4. 2020 – Měsíc bezpečnosti 23. 4. 2020 – Den Země 29. 4. 2020 – Čarodějnický rej ČERVEN 1. 6. 2020 – Dětský den 29. 6. 2020 – Rozloučení se školním rokem VíceVstup pro rodiče

Školní aktuality

Návrat do školy – kdy a jak VIII. ? – 2. stupeň, úprava

29. 5. 2020

Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče, před pár dny jsme informovali o nástupu dětí 2. stupně do škol. Mezitím však došlo k rozvolnění pokynů, což výrazně zjednodušuje situaci. Upravili jsme tedy již připravený program a třídní učitelé budou nejpozději v pondělí 1.6. informovat své žáky o detailech. V pondělí 8. 6. se nejdříve setkáte… Více

Den dětí 31.5.2020

28. 5. 2020

Nejen pro všechny rodiče a děti, kterým chyběli větší akce! Nenechte si ujít Den dětí s bohatým animačním programem a spoustou zábavy od 14:00 do 19:00 hod v areálu Radlické kulturní sportovny. Více informací naleznete na těchto odkazech: https://www.facebook.com/events/1296226107249418/ https://www.praha5.cz/pripravujeme-den-deti/   Více

Návrat do školy – kdy a jak VII. ? – 2. stupeň

27. 5. 2020

Milí žáci, milé žákyně, milí rodiče, přišla chvíle, kdy i poslední veteráni koronavirové karantény mohou přijít do výuky a setkat se s kamarády. Výuka pro žáky 6.- 8. ročníků bude probíhat formou konzultací pro pevně stanovené skupiny a bude nepovinná. Z kapacitních důvodů nebudou probíhat konzultace pro všechny každý den. Přesný časový rozvrh a další… Více