Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality ZŠ

Úspěch našich florbalistů

21. 11. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

17. listopadu se žáci naší školy poprvé zúčastnili  florbalového turnaje Flobo academy tour. V konkurenci dalších pěti pražských základních škol se umístili na senzačním 2. místě! Moc gratulujeme! Více

3.B v městské knihovně na Barrandově

21. 11. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

20. 11. 2019 jsme navštívili městskou knihovnu na Barrandově. Paní knihovnice nám zajímavě vyprávěla a také přečetla z několika knih, ve kterých se píše o zdravotních problémech a trápení dětí. Prolistovali jsme a pročetli úryvky z mnoha nejrůznějších knížek a některé si i vypůjčili. Ingrid Šindléryová a žáci 3.B Více

Výročí 17. listopadu na 1. stupni

21. 11. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Jak lze tento významný den přiblížit dětem na 1. stupni? S dětmi jsme si povídali o tom, jak vypadal život lidí před listopadem 1989 a jaké změny rok 1989 přinesl. Společně jsme si vysvětlili slovo svoboda. Každá třída se tohoto tématu zhostila po svém. Děti se ptaly rodičů, prarodičů, co si pamatují, co se odehrávalo… Více

Připomněli jsme si 30 let od 17. listopadu 1989 výstavou Jana Šibíka

17. 11. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

V letošním roce si 17.listopadu připomínáme 30 let od Sametové revoluce 1989. V této souvislosti jsme zhlédli dokument, v diskuzi si přiblížili tehdejší dobu, vysvětlili pojmy jako železná opona, Charta 77, Východní blok, komunistický režim, demonstrace, Perestrojka, Sametová revoluce, Berlínská zeď, kdo byl Václav Havel, Alexandr Dubček,  Karel Kryl nebo Marta Kubišová. Navštívili jsme také… Více

Petr Jeřábek z 8.B míří do finále

8. 11. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

12 . ročník náročné přírodovědné soutěže Pražský pramen zná své finalisty. Své téma z oboru historie vypracovalo neuvěřitelných 156 žáků ze 49 škol. Pouze 33 nejlepších prací postoupilo do finále. A my máme obrovskou radost, že jedním z autorů postupující práce je náš žák, Petr Jeřábek z 8. B! Petře, přejeme Ti ve finále mnoho… Více

Pozor! Změna provozu jídelny v době stávky 6.11.2019

5. 11. 2019  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vzhledem k tomu, že během stávky vyhlášené ČMOS nebude škola dne 6.11. 2019 v provozu, objednání obědů bude  fungovat ve změněném režimu. Všichni strávníci naší školy byli odhlášeni na tento den a v případě, že mají zájem o oběd, je třeba zaslat mail do 6.11. před 8. hodinou ranní se jménem strávníka a označením třídy na… Více

Základní organizace ČMOS při ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí vyhlašuje jednodenní stávku

4. 11. 2019  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Většina zaměstnanců naší školy se rozhodla zapojit do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků školství. Z tohoto důvodu se  dne 6. 11.2019 nebude konat výuka ani kroužky pořádané školou. Stejně tak bude mimo provoz družina a mateřská škola Radost. Důvodem stávky je požadavek zaručeného nárůstu tarifních platů o 10 % od 1. 1. 2020… Více

Hledáme milou pracovnici/milého pracovníka úklidu

29. 10. 2019  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Náplní práce je úklid běžných školních prostor. Nabízíme čisté a příjemné pracovní prostředí, rádi se s vámi dohodneme na pracovní době, která vám vyhovuje.  Nástup možný ihned. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na reditel@zsbarr.cz nebo telefonicky na čísle 733 643 895. Více

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici asistent/asistentka ředitelky školy

29. 10. 2019  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Náplní práce je vedení běžné administrativní agendy, těsná spolupráce s vedením školy, podíl na řešení praktických problémů. Požadujeme úplné středoškolské vzdělání. Nabízíme čisté, tiché a přívětivé pracovní prostředí, flexibilní začátek a konec pracovní doby, možný částečný úvazek. Nástup od 1. 1. 2020 nebo dohodou. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na reditel@zsbarr.cz nebo telefonicky na čísle 733 643… Více

Hledáme přívětivou paní učitelku/přívětivého pana učitele do Mateřské školy

29. 10. 2019  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Nabízíme práci na plný úvazek ve vstřícném kolektivu. Školka v Renoirově ulici je nově rekonstruována a moderně vybavena. Požadujeme úplné středoškolské vzdělání. Nástup možný od 1.1.2020. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na reditel@zsbarr.cz nebo telefonicky na čísle 733 643 895.   Více

Vstup pro rodiče

Školní aktuality

Úspěch našich florbalistů

21. 11. 2019

17. listopadu se žáci naší školy poprvé zúčastnili  florbalového turnaje Flobo academy tour. V konkurenci dalších pěti pražských základních škol se umístili na senzačním 2. místě! Moc gratulujeme! Více

3.B v městské knihovně na Barrandově

21. 11. 2019

20. 11. 2019 jsme navštívili městskou knihovnu na Barrandově. Paní knihovnice nám zajímavě vyprávěla a také přečetla z několika knih, ve kterých se píše o zdravotních problémech a trápení dětí. Prolistovali jsme a pročetli úryvky z mnoha nejrůznějších knížek a některé si i vypůjčili. Ingrid Šindléryová a žáci 3.B Více

Výročí 17. listopadu na 1. stupni

21. 11. 2019

Jak lze tento významný den přiblížit dětem na 1. stupni? S dětmi jsme si povídali o tom, jak vypadal život lidí před listopadem 1989 a jaké změny rok 1989 přinesl. Společně jsme si vysvětlili slovo svoboda. Každá třída se tohoto tématu zhostila po svém. Děti se ptaly rodičů, prarodičů, co si pamatují, co se odehrávalo… Více