Virtuální prohlídka po naší škole

9. 3. 2021  |  Aktuality ZŠ  |  Úřední deska

Jelikož nám dnešní doba neumožnuje pozvat Vás do školy na návštěvu, rozhodli jsme se připravit interaktivní virtuální prohlídku, která Vám, doslova a do písmene, poodhalí každý její kout. Přijměte výzvu zúčastnit se této dobrodružné cesty, během níž budete moci navštívit například třídu, ve které Vaše děti až donedávna trávily svůj čas. Zacvičte si virtuálně v našich tělocvičnách či potrapte svoje zlenivělé tělo ve školní posilově.  Nahlédněte do tajuplné učebny přírodopisu nebo se nechte svést záhadami chemických a fyzikálních pokusů, které mezi svými stěnami skrývají specializované učebny těchto předmětů. Dovolte nám také, abychom se pochlubili, jak velký kus práce máme za sebou. Děti se mohou těšit na zcela nové prostory, určené pro školní družinu. Stejně tak nezapomeňte navštívit naši novou školní hudebnu či interaktivní učebnu, vybavenou nejmodernější technikou. Projděte se s volností všude tam, kde se Vaše děti obyčejně učí, hrají si, zlobí, cvičí, tvoří, prožívají své první úspěchy i zklamání, jinými slovy, prožívají vlastní dětství.

Distanční výuka

Vstup pro rodiče

Krajské kolo Olympiády v českém jazyce

15. 4. 2021

Dne 6.4. 2021 uspořádal DDM Praha 2 krajské kolo Olympiády v českém jazyce. ZŠ Barrandov měla v tomto těžkém klání zastoupení prostřednictvím Míši Hospodské z 9.A, která změřila síly a porovnala své znalosti a dovednosti s ostatními vrstevníky.  Konkurence byla opravdu veliká, většina účastníků pocházela z řad gymnázií. Míša se náročné zkoušky vůbec nezalekla a… Více

70. ročník Matematické olympiády zná své vítěze

13. 4. 2021

Dne 31.3. 2021 se konalo obvodní kolo Matematické olympiády, které pořádal  DDM Praha 5. ZŠ Barrandov reprezentovala Klára Doležalová ze 6.A, která se ve své kategorii Z6 umístila na skvělém 3. místě. Moc Kláře gratulujeme k výbornému výsledku a děkuje za reprezentaci školy. Více

Projektový den na prvním stupni. A jak to dopadlo?

12. 4. 2021

Milé děti a rodiče. Zajímá Vás, kolik kilometrů jsme našlapali v rámci projektu? Podařilo  se nám obejít Českou republiku nebo jsme ji dokonce zdolali i dvakrát? Uvidíme po sečtení vašich ušlých kilometrů. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší odhad. Ve vestibulu školy bude od 13. 4.  do 23. 4. umístěna krabice, kam můžete házet své odhady. Děti… Více