Škola v přírodě Jizbice

20. 5. 2019  |  5.A

Od 13. května do 17. května byla naše třída na škole v přírodě. Dopoledne jsme se většinou učili a odpoledne jsme měli program. Hráli jsme různé hry a soutěžili s ostatními třídami o získání území. Každý se snažil do hry zapojit a získat body pro svoji třídu. I když nám někdy počasí nepřálo, školu v přírodě jsme si užili a vrátili jsme se domů s novými zážitky.

Jak školu v přírodě hodnotí děti? Co se jim líbilo? Jak jim chutnalo?

„Bylo to tam super. Byly tam dobré aktivity a jídlo mi tam také chutnalo. Vůbec jsem se tam nenudila. Vychovatelé byli hodní.“  „Škola v přírodě se mi líbila, protože tam bylo dobré jídlo a dobří vychovatelé. A taky se mi líbila diskotéka.“ „Líbila se mi flaška, pašeráci, procházka, talířovaná. Hry byly super.“ „Líbilo se mi všechno. Jídlo nebylo dost slané.“ „ Nejradši bych se vrátila.“„Postel byla měkká.“  „Líbilo se mi chování instruktorů, ohromilo mě dobré jídlo.“ „Ubytování by mohlo být lepší. Byly tam špatné postele.“ „Hry byly zajímavé a zábavné.“  „Jídlo bylo dobré, skvělé aktivity a   dobré ubytování.“  „Líbilo se mi tam, bylo tam super, až na kulajdu. Byla tam zábava.“ „Překvapilo mě, jak moc to bylo prima. Zaujalo mě, když jsme šli kolem lam.“ „Líbilo se mi všechno ( instruktoři, jídlo, pokoje).“  „Překvapilo mě, jak měli dobré jídlo.  Mohly by tam být lepší postele.  Bylo škoda to špatné počasí.“ „Líbilo se mi, když Filip vymyslel hru, ve které přivázal dvě lana ke stromu.“„Líbily se mi hry a výlety.“ „ Myslím si, že škola v přírodě byla jedna z nejlepších na světě. Líbily se mi hry, jídlo mi velmi chutnalo, program byl zábavný po celý pobyt.“

Hodně dětí mělo podobný názor a někdo i odlišný. Většina hodnotila školu v přírodě pozitivně.

Martina Kunešová a žáci 5.A

Vstup pro rodiče

Exkurze do Terezína

24. 6. 2019

Ve čtvrtek 20. června se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili výletu do místa, které se velice zásadně zapsalo do historie 2. světové války. Všichni se o pevnosti Terezín učí – založena Josefem II. na ochranu přístupové cesty do habsburské monarchie. Již v 19. století sloužila Malá pevnost jako vězení. Ale celosvětovou proslulost získalo město… Více

Uklízečky

11. 6. 2019

Hledáme uklízečku  na plný úvazek a na 0,5 úvazku s nástupem od 1. 9. 2019. Kontakt: reditel@zsbarr.cz, tel. 733 643 895 Více

Dotazníkové šetření MČ Prahy 5 – SWOT 4. – 28.6.2019 Prodlouženo!

4. 6. 2019

Vážení zákonní zástupci, žákyně, žáci, prosím vás o spolupráci při tomto dotazníkovém šetření, které má vypovídat o naší škole. Akce je dobrovolná, vstup je bez hesla. Dotazník vyplňte nejpozději do 28.6.2019. Žáci 1. stupně vyplňují doma společně s rodiči, aby jim rodiče mohli dovysvětlit význam otázky. Žáci 2. stupně vyplní v červnu ve škole v… Více