Škola v přírodě

21. 5. 2019  |  5.C

V týdnu od 13. do 17. května 2019 se naše třída zúčastnila školy v přírodě v malebném prostředí Jizbice pod Blaníkem.

Děti byly celé dny zaměstnané nejrůznějšími činnostmi a  přestože nám nepřálo počasí, bavily se výborně. A jak jim chutnalo! Z jejich ohlasů vybírám příspěvky:

„Na škole v přírodě se mi líbilo. Hráli jsme hodně her, byli jsme hodně venku. Nelíbily se mi závody Le Mains, protože jsme museli běhat v mokru.“ (F.B.)

„ Na Švp se mi nejvíce líbilo, že jsem byla no pokoji s kamarádkami. Na vychovatelích se mi líbilo, že s nimi byla sranda. Líbila se mi většina her –  hra na dosatihy, protože jsem mohla být kůň a měla lehkého jezdce, vybika s létajícími talíři, diskotéka, kde jsme mohli tancovat s vedoucími, brenball – hra podobná baseballu. Nelíbila se mi hra La Mains, protože to byla běžecká soutěž a tu zrovna nemusím, navíc se nedalo běhat moc dobře, protože v jednom „vozíku“ jsme byli tři. Hotel vypadal jako velká chaloupka, jídlo bylo výborné. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo mizerné počasí. (M. J.)

„Školu v přírodě jsem si moc užila. Byla tam zábava, hry, hodní vychovatelé, soutěže, no prostě nic tam nechybělo. Všechny dny byly fajn, třeba druhý den, kdy jsme šli na výlet do Čechtic, ale nejvíce se mi líbil den čtvrtý, to byla diskotéka.“ (V. P.)

„Škola v přírodě byla celá skvělá. Skvělé ubytování, hezká příroda, vedoucí nás brali hodně ven, hry byly velice zábavné, jídlo jsem vždy snědla.“ (E. N.)

„Škole v přírodě dávám 5 hvězdiček z 5, protože se mi líbilo úplně všechno….“ (V. V.)

„Na škole v přírodě jsem si to náramně užila a líbilo se mi tam. Líbilo se mi, jak pro nás vychovatelé připravovali hry a soutěže. Vychovatelé byli skvělí, hlavně když byl problém. Vždy pomohli a nebyla nuda…“ (A. S.)

„Líbilo se mi, jak se o nás vychovatelé starali, že jsme s nimi hráli různé hry, vždy něco jiného. Nejvíce se mi líbila hra, ve které se pod fáborky skrývaly různé otázky. Některé byly jednoduché, jiné složitější. Líbila se mi příroda a také areál…“ (P. N.)

„Škola v přírodě byla fajn, výborně tam vařili, zvlášť ta pizza!  Nelíbilo se mi, že jsme měli brzy budíček a diskotéka brzy skončila. (J. B.)

Připravila Lenka Vargová

Vstup pro rodiče

Slavnosti škol Prahy 5

12. 9. 2019