Školní akademie 2018

Vloženo 16. 05. 2018

Vážení přátelé školy,

dovolujeme si vás pozvat na školní akademii, kterou pro vás s trpělivostí a pílí připravili děti, žáci a učitelé školy. Pozvánku vytvořila žákyně 8.A Daria Drohozhylová.

Akce se bude odehrávat na  schodišti před hlavním vchodem do budovy školy. Připravíme sice místa k sezení (lavičky), přesto vás žádáme, abyste počítali s tím, že se bude sedět i na schodech a trávě. Vezměte si podsedák, pláštěnku, aj.

Vstupné je dobrovolné. Vybrané peníze použijeme na další prodloužení našeho sponzorství čápa černého v  Zoo Praha. Předem vám děkujeme.

Přijďte nás povzbudit, těšíme se na vás!