Poděkování za Adventní jarmark

Vloženo 30. 11. 2018

Děkujeme všem,

kteří se zúčastnili Adventního jarmarku  a zakoupili si výrobky, které vyrobily děti a žáci naší školy (viz fotografie). Získané peníze použijeme na sponzorování čápa černého v ZOO Praha na rok 2019.
Máme radost, že nám pomáháte pomáhát!

Tradiční součástí předvánočního setkání dětí a rodičů ve škole při adventních dílnách byla i charitativní akce pro fond SIDUS. Pomáháme nejen zvířátkům, ale i dětem, které to moc potřebují. Letos jsme prodejem výrobků vybrali 1 400 Kč. Peníze posíláme dětem a vám patří náš velký dík.

Žáci a zaměstnanci  ZŠ a MŠ Barrandov