Obecné informace

Ceny pronájmu 2019-2020

Vzhledem k bezpečnostním hygienickým opatřením vztahujícím se na školská zařízení, nemůžeme prozatím otevřít vnitřní a venkovní prostory školy zájmovým kroužkům. O průběhu situace vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení!

Online systém objednávek pronájmu http://zsbarr.isportsystem.cz/

Kontakt: Mgr. Jana Havlová, zástupkyně ředitelky školy

telefon: 605 142 243, e-mail:havlova@zsbarr.cz

Informace o pronájmu zde.

Vážení přátelé školy,

každý návštěvník školního sportovního areálu je povinen seznámit se

s Obecným provozním řádem areáluOrganizačním řádem pro jednotlivá sportoviště.

POZOR! V případě víkendového pronájmu vnitřních prostor školy se připočítává za den poplatek 500,- Kč na úklid.

Dětské dopravní hřiště

Provoz zahájen v pondělí 8.9. 2018. Vstup pro veřejnost brankou z Renoirovy ulice v době 15 – 18 hodin. Každý účastník je povinen seznámit se s Provozním řádem DDH a dodržovat ho. Provozní řád ZDE. Možnost pronájmu v odpoledních hodinách lze řešit na adrese sekretariát@zsbarr.cz.

V měsíci září a říjen bude každou neděli v době mezi 15. – 17. hodinou dopravní hřiště otevřené pro veřejnost!

Objednávky pronájmu na rok 2018 – 19

Garanci na pronajímané prostory ve stávajících časech poskytujeme zájemcům, kteří vznesou své požadavky na pronájem na školní rok 2018-19 nejpozději do 9. 6. 2018 výhradně prostřednictvím elektronické pošty na adresu sekretariat@zsbarr.cz.
Smlouvy budou rozeslány na přelomu srpna/ září. Podpis a platba musí být provedena před zahájením pronájmu.
Splatnost faktury za pronájem podle nové smlouvy bude nejdéle do 30. září 2018.

Po 9. 6. 2018 budou volné hodiny v pronajímaných prostorech přiznávány v pořadí doručených objednávek.

Pronájem prostor bude zahájen 3. 9. 2018 pro venkovní sportovní areál, 17. 9. 2018 pro vnitřní prostory školy a ukončen 14. 6. 2019.

Vstup pro rodiče

Návrat do školy – kdy a jak VIII. ? – 2. stupeň, úprava

29. 5. 2020

Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče, před pár dny jsme informovali o nástupu dětí 2. stupně do škol. Mezitím však došlo k rozvolnění pokynů, což výrazně zjednodušuje situaci. Upravili jsme tedy již připravený program a třídní učitelé budou nejpozději v pondělí 1.6. informovat své žáky o detailech. V pondělí 8. 6. se nejdříve setkáte… Více