Obecné informace

Ceny pronájmu 2019-2020

Vzhledem k bezpečnostním hygienickým opatřením vztahujícím se na školská zařízení, nemůžeme prozatím otevřít vnitřní a venkovní prostory školy zájmovým kroužkům. O průběhu situace vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení!

Online systém objednávek pronájmu http://zsbarr.isportsystem.cz/

Kontakt: Mgr. Jana Havlová, zástupkyně ředitelky školy

telefon: 605 142 243, e-mail:havlova@zsbarr.cz

Informace o pronájmu zde.

Vážení přátelé školy,

každý návštěvník školního sportovního areálu je povinen seznámit se

s Obecným provozním řádem areáluOrganizačním řádem pro jednotlivá sportoviště.

POZOR! V případě víkendového pronájmu vnitřních prostor školy se připočítává za den poplatek 500,- Kč na úklid.

Dětské dopravní hřiště

Provoz zahájen v pondělí 8.9. 2018. Vstup pro veřejnost brankou z Renoirovy ulice v době 15 – 18 hodin. Každý účastník je povinen seznámit se s Provozním řádem DDH a dodržovat ho. Provozní řád ZDE. Možnost pronájmu v odpoledních hodinách lze řešit na adrese sekretariát@zsbarr.cz.

V měsíci září a říjen bude každou neděli v době mezi 15. – 17. hodinou dopravní hřiště otevřené pro veřejnost!

Objednávky pronájmu na rok 2018 – 19

Garanci na pronajímané prostory ve stávajících časech poskytujeme zájemcům, kteří vznesou své požadavky na pronájem na školní rok 2018-19 nejpozději do 9. 6. 2018 výhradně prostřednictvím elektronické pošty na adresu sekretariat@zsbarr.cz.
Smlouvy budou rozeslány na přelomu srpna/ září. Podpis a platba musí být provedena před zahájením pronájmu.
Splatnost faktury za pronájem podle nové smlouvy bude nejdéle do 30. září 2018.

Po 9. 6. 2018 budou volné hodiny v pronajímaných prostorech přiznávány v pořadí doručených objednávek.

Pronájem prostor bude zahájen 3. 9. 2018 pro venkovní sportovní areál, 17. 9. 2018 pro vnitřní prostory školy a ukončen 14. 6. 2019.

Vstup pro rodiče

Informace pro rodiče prvňáčků

15. 7. 2020

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, připravili jsme pro vás přehled souhrnných informací před nástupem Vašeho dítěte do 1. třídy. Co je dobré před nástupem do 1. třídy vědět? Více