Sanační úpravy v MŠ - třída Broučci a Zajíčci - 23. - 26. 11. 2018

Vloženo 16. 11. 2018

Vážení zákonní zástupci,

ve dnech 23. - 25. 11. 2018 budou probíhat ve třídě Broučci  sanační úpravy. Žádáme vás proto o spolupráci. Pokud je to možné, nechte si v pátek 23. a v pondělí 26.11.2018 děti doma. (Třída Broučci bude úplně mimo provoz, ve třídě Zajíčci předpokládáme zvýšený hluk, na chodbách se budou pohybovat zaměstnanci stavební firmy.)

Během pondělí připravíme třídy i celý pavilon malých dětí tak, aby v úterý 27.11.2018 probíhal provoz již  podle provozního řádu.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.