Poradenské služby

Podle §7 vyhlášky č. 72/2005 Sb. o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních ředitel školy zabezpečuje poskytování poradenských služeb ve škole výchovným poradcem a speciálním pedagogem – Mgr. Dagmar Indrákováškolním metodikem prevence – Mgr. Věra Marušková (více informací po rozkliknutí odkazu).

Kontakty: Mgr. Dagmar Indráková – indrakova@zsbarr.cz

Mgr. Věra Marušková   – maruskova@zsbarr.cz

Psycholožka PhDr. Irena Janů z PPP Praha 5 dochází pravidelně do naší školy (tel. 251611803).

Každé první pondělí v měsíci 16:00–17:00
Je možné domluvit i jiný termín.

Informace k přihláškám na střední školy pro školní rok 2018-19

• Informace ZŠ k předkládání a potvrzování přihlášek ke studiu na SŠ ZDE.
  • Informace MŠMT – prosinec 2017 ZDE.
  • Odkaz přijímací řízení www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani/tiskopisy-prihlasek-ke-strednimu-vzdelavani-a-vzdelavani-v-1
  • Informace k přijímací zkoušce z českého jazyka a literatury pro osoby pobývající dlouhodobě v zahraničí při přijímání ke vzdělávání ve středních školách ZDE.
  • Informace pro zajištění podmínek konání jednotné přijímací zkoušky uchazečů se speciálními vzdělávacími potřebami ZDE.
  • Vysvětlivky k přihlášce ZDE.
  • Přihláška SS 2017 denní pdf ZDE. Přihláška SS denní 2017 xls ZDE.
  • Přihláška SS 2017 talent pdf ZDE. Přihláška SS talent 2017 xls ZDE.

Informace pro rodiče žáků 1. ročníků

Bulletin Sdružení Linka bezpečí a nový vizuál Rodičovské linky

Čeština pro cizince

Vstup pro rodiče