C´est la vie

11. 3. 2019  |  Školní aktuality

A reakce našich deváťáků:

„Z celé akce mám dobrý dojem. Dostalo se nám hodně užitečných rad do života. Užila jsem si hodně zábavy i poučení. Nejlepší prevence na 2. stupni!“

„Program se mi líbil. Rozhodně nám ukázal, že život bez podpory rodičů – finanční – není lehký. Hodně mě to bavilo.“

„Tato prevence se mi líbila, protože během 4 hodin se vytvořila pohodová atmosféra. Lektoři dokázali zaujmout.“

„Bylo to opravdu zábavné! Vyzkoušela jsem si, co mě může potkat v reálném světě. Kdybych předvedla to, co jsme hráli, asi už bych byla bez peněz.“

„Akce se vyvedla. Mile mě překvapila. Lektoři byli příjemní, ale nemohlo se jim vždy věřit – vše si musel člověk přečíst, než něco podepsal.“

„Akce se mi líbilo. Příjemnou změnou byla hra, kde jsme si mohli vše vyzkoušet, zažít – podepisovali jsme smlouvy, vše jsme si důkladně pročítali, aby nás někdo nenapálil. Myslím, že program je velice přínosný.“

Vstup pro rodiče

Schoolmanie 2019

22. 3. 2019

V úterý 19. 3. 2019 jsme ve škole zažili výjimečný den s VSA Xtreme, který uvádí  turné po základních školách se sportovně-vzdělávacím programem AUTHOR SCHOOLMANIE. Program pod vedením Jana Valenty a několika dalších instruktorů – top českých sportovců v odvětví letních extrémních sportů přinesl do naší školy dopolední program plný adrenalinu, soutěží a workshopů. Cílem akce… Více