Mikuláš ve škole

10. 12. 2018  |  Školní aktuality

Mikulášská nadílka

K nejoblíbenějším českým svátkům patří bezesporu i svátek Sv. Mikuláše, který definitivně odstartuje tu správnou předvánoční atmosféru. Mikuláš, který všechno ví a vidí, přišel i letos mezi naše nejmenší. Pohovořil k dětem, pochválil je i pokáral a děti slíbily, že už budou hodné, a že se budou pěkně učit. Nakonec zazpívaly Mikulášovi a jeho doprovodu pěknou písničku, některé děti recitovaly i krásně zatancovaly. Andělé nakonec všechny odměnili drobným dárkem. Jen nezbední čertíci chrastili řetězy a zlobílky vytahali za uši.

Podívejte se sami, jaké to bylo. Více fotografií najdete v jednotlivých třídách.

Vstup pro rodiče

Velikonoce 2019

17. 4. 2019

Letní příměstský tábor v naší škole