Petr Jeřábek ve finále soutěže nezklamal!

6. 12. 2019  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Petr Jeřábek z 8.B má za sebou úspěšné finálové kolo přírodovědné soutěže Pražský pramen, které se konalo na Gymnáziu Botičská. Bylo skutečně náročné, ale pestré a zajímavé. Finalisté si odnesli spoustu zážitků, mnoho nového se naučili  a poznali. Třídenní program byl ukončen  v pražské ZOO. Po zajímavé a komentované prohlídce se pak všichni pustili do náročného závěrečného testu ze všech oborů přírodních věd. A těch je!

Petře, vedl sis na výbornou! Tvé 22.místo z tak obrovského celkového počtu účastníků je skvělý výsledek. Dáváme palec nahoru a děkujeme za reprezentaci školy v této přírodovědné soutěži. Věříme, že příští rok se zúčastníš znovu.

Mgr. Eva Kotrčová, Mgr.  Jana Kunstová

Vstup pro rodiče

Informace pro rodiče prvňáčků

15. 7. 2020