Pozor, pozor, rozjíždí se odpolední on-line družina a jídelna je stále k dispozici!

3. 11. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení  rodiče a milí žáci,

od tohoto týdne je možno se účastnit odpoledních on-line aktivit školní družiny. Všichni žáci, kteří docházeli do školní družiny, mají v kalendáři v aplikaci Teams pozvánky na nejrůznější výtvarné, výzkumnické a jiné aktivity. Pokud by se chtěli připojit někteří NE-družináři, stačí požádat na adrese: stellova@zsbarr.cz. Máte-li chuť, připojte se tedy denně v čase 13.30 – 14.30 hod.

Školní jídelna je stále v provozu. Jídlo je možno vyzvednou do jídlonosičů kdykoli v čase 11.30 – 14.00 hod. . Týká se také rodičů, kteří nemají čas (a sílu) denně vařit. Mohou si objednat obědy jako cizí strávníci na adrese jidelna@zsbarr.cz.

Tento týden přibyly na stránkách jednotlivých tříd rozvrhy videokonferencí. Všem jsou zasílány pozvánky jednotlivými učiteli, nicméně pro přehlednost je uvádíme také na tomto místě.

Nezapomínejte, že distanční výuka je povinná. V příštím týdnu proběhnou on-line rodičovské schůzky v aplikaci Teams v úterý 10. 11. 2020 od 17h. Pozvánky budou zaslány všem rodičům do e-mailových schránek. Učitelé jsou připraveni zodpovědět Vaše dotazy a konzultovat s Vámi vzdělávací problematiku vašich ratolestí.

Všem přeji pevné zdraví a hodně sil v době distanční.

Mgr. Veronika Holíková

Covid 19

Vstup pro rodiče

Další krok k normálu – od 30.11. se vrací většina tříd do školy

24. 11. 2020

Vážení rodiče a milé děti, prvňáčci a druháčci už si užívají skoro normální vyučování. Ostatní to čeká od pondělí 30. 11. 2020, ale ne všechny. Je to trochu složitější. Nesmíme prolínat jednotlivé třídy, takže musíme trošku změnit systém i organizaci, nicméně rozvrh zůstává stejný. Zároveň některé třídy 2. stupně zůstanou doma na distanční výuce a… Více

Škola žije aneb co se děje, když je ve škole zavřeno….

18. 11. 2020

Dnes jsme s velkou radostí přivítali naše prvňáčky a druháky, kteří do školy opět vnesli kousek života. Na chodbách již není takové ticho, zvonek se opět vesele rozezvonil, ale přesto tu stále, naši milí žáci, chybíte. Zajímá vás, co se ve škole děje, i když tu nejste? Vydejte se s námi na malou virtuální prohlídku.… Více

Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020

Vážení rodiče, milé děti, těšíme se, že ve středu se s vámi opět setkáme! Máme povinnost udržet neměnnost třídních skupin v dopolední výuce i odpolední družině a omezit jejich setkávání. Proto jsme museli přistoupit k  některým organizačním změnám. Doufám, že pro ně budete mít pochopení. Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy… Více