Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, milé děti,

Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy každé ráno, počínaje středou 18. 11. 2020, u stromu označeného kartičkou své třídy.

Zahájení výuky je rozvrženo takto:

1.A a 2.A: 7.50 h.

1.B a 2.B: 7.55 h

přípravná třída, 1.C a 2.C: 8.00 h.

1.D a 2.D: 8.05 h.

Máte strach, že zaspíte nebo z jiného důvodu dorazíte později? Může se to stát… paní vrátná vám pomůže se vstupem do školy.

Prosíme rodiče, aby děti vybavili nejen rouškou, ale také teplým oblečením – velké přestávky, hodiny prvouky, tělocviku a možná i jiných předmětů budeme trávit venku. V družině také budeme pobývat na hřišti nebo v lese co nejčastěji. Můžete také přidat dětem vestu, svetr nebo mikinu a teplejší sedák na židli do třídy – ve třídách budeme často větrat. Také si s sebou vezměte svačiny – vzhledem k situaci je zatím nebude možné objednat. Naopak školní jídelna funguje jako obvykle.

Provoz družiny musí být omezen, protože není možné míchat dětské kolektivy.

Ranní družinu od 6.30 hod. do 7.40 hod. nejsme bohužel schopni  zajistit vůbec v souladu se zadanými pravidly.

Odpolední družina:

přípravná třída: pouze do 16 hodin

1.třídy : pouze do 17 hodin

2.třídy: pouze do 15 hodin

Předem děkuji za pochopení a spolupráci všech, těšíme se na vás.

Mgr. Veronika Holíková

Covid 19

Vstup pro rodiče

Další krok k normálu – od 30.11. se vrací většina tříd do školy

24. 11. 2020

Vážení rodiče a milé děti, prvňáčci a druháčci už si užívají skoro normální vyučování. Ostatní to čeká od pondělí 30. 11. 2020, ale ne všechny. Je to trochu složitější. Nesmíme prolínat jednotlivé třídy, takže musíme trošku změnit systém i organizaci, nicméně rozvrh zůstává stejný. Zároveň některé třídy 2. stupně zůstanou doma na distanční výuce a… Více

Škola žije aneb co se děje, když je ve škole zavřeno….

18. 11. 2020

Dnes jsme s velkou radostí přivítali naše prvňáčky a druháky, kteří do školy opět vnesli kousek života. Na chodbách již není takové ticho, zvonek se opět vesele rozezvonil, ale přesto tu stále, naši milí žáci, chybíte. Zajímá vás, co se ve škole děje, i když tu nejste? Vydejte se s námi na malou virtuální prohlídku.… Více

Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020

Vážení rodiče, milé děti, těšíme se, že ve středu se s vámi opět setkáme! Máme povinnost udržet neměnnost třídních skupin v dopolední výuce i odpolední družině a omezit jejich setkávání. Proto jsme museli přistoupit k  některým organizačním změnám. Doufám, že pro ně budete mít pochopení. Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy… Více