Vánoční florbalový turnaj

20. 12. 2018  |  Školní aktuality

19. 12. 2018 proběhl na naší škole již 7. ročník vánočního turnaje ve florbalu. Turnaj se odehrál v hale florbalového oddílu Sparty Praha. Turnaje se zúčastnilo 25 družstev z 6. – 9. ročníku, tj. 125 soutěžících. Bojovalo se o odměny, o medaile, a hlavně o čest.
Výsledky 2. stupeň:
Chlapci 6. – 7. ročník Dívky 6. – 7. ročník

1. místo 7.B kapitán Adam 1. místo 7.A kapitánka Matilda
2. místo 7.A 2. místo 7.B
3. místo 7.A 3. místo 6.B

4. 7.B 4. 6.B
5. 6.B 5. 6.C
6. 6.C 6. 6.A
7. 6.A 7. 6.A
8. 6.A

Chlapci 8. – 9. ročník Dívky 8. – 9. ročník

1. místo 8.A kapitán Marek 1. místo 9.B kapitánka Stela
2. místo 9.A 2. místo 8.B
3. místo 8.B 3. místo 9.B

4. 9.B 4. 9.A
5. 8.B 5. 8.A

Chtěl bych poděkovat všem hráčkám a hráčům za velikou bojovnost, která zůstala v rámci fair – play, za hodnotné sportovní výkony a vzorné chování během celého sportovního dopoledne.
Díky patří i všem divákům, kteří přišli své spolužáky podpořit, a samozřejmě rozhodčím z florbalového oddílu Sparty Praha, kolegům učitelům a vedení školy, kteří zajistili přípravu celé akce a hladký průběh.

Jiří Valík – ředitel soutěže

20. prosince soutěžili žáci 1. stupně (3. – 5. ročník).

Na 1. stupni se do turnaje zapojili všichni žáci soutěžících tříd buď jako hráči, nebo jako diváci. Nechybělo jednotné oblečení, na kterém se týmy dohodly, název týmu ani týmový pokřik. Diváci měli připravené transparenty i pokřiky podporující hrající družstva. V každé kategorii byli hráči na 1. – 3. místě dekorováni medailemi a odměněni drobnou sportovní cenou.
V kategorii 3. ročníku vyhrála třída 3.A, druhé místo obsadila 3.B a bronzové medaile obdržela 3.D.
4. a 5. ročník se nejprve utkal v základních skupinách a potom proběhl boj o medaile. Zlaté medaile obdrželi chlapci5.A, stříbrné medaile získali chlapci ze 4.C a na třetím místě skončili chlapci z 5.C. Mezi dívkami byly nejlepší zástupkyně třídy 5.C, druhé místo obsadily dívky ze 4.A a na třetím místě a bronzové medaile vybojovaly dívky z 5.B. Všichni reprezentovali své třídy velmi dobře.
Ani žáci 1. a 2. ročníku tento den nestrávili ve školních lavicích.
2. třídy nastoupily k velkému turnaji ve vybíjené mezi třídami. Sportovní zápolení bylo velmi zajímavé a vyrovnané. Po odehraných utkáních zvítězila třída 2. B, na 2. místě se umístila 2.A a na 3. místě 2. C. Všem se sportovní den líbil a všichni účastníci dostali na památku medaili.
Sportovní den 1. tříd proběhl na čtyřech stanovištích v tělocvičnách školy. Děti si zahrály kuželky, házely na cíl, proběhly překážkovou dráhu- každý individuálně sám za sebe. Nechyběly ani soutěže skupin – sběr víček a skládání obrazu míče z víček.
Hlavní ale byla chuť zahrát si a podporovat všechny sportovní výkony svých spolužáků.
To se skutečně povedlo, a proto všichni účastníci byli odměněni medailí.

Učitelé 1. stupně

Vstup pro rodiče

Nashledanou první třído!

4. 7. 2019