Vyhlášení výsledků fotografické soutěže

14. 12. 2018  |  Školní aktuality

Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče,

od června do září 2018 probíhala na naší škole fotografická soutěž, do které se mohli zapojit všichni žáci 3. – 9. ročníku naší školy. Soutěžilo se ve třech kategoriích, v rámci kterých se žáci mohli umístnit na prvních třech místech.

Vzhledem k tomu, že z celkového počtu potenciálních soutěžících se zapojilo pouze pět dětí, museli jsme přistoupit k jinému způsobu hodnocení. Rozhodli jsme se proto udělit pět míst na základě všech fotografií, které byly zaslány. Hodnotili jsme podle kritérií, které byly zadány v soutěži, a výsledek hodnocení je zde:

1. místo Karolína Brožová 6.B

Fotoaparát – Sencor 3CAM 4K20WR
2. místo Kateřina Halíková 3.A

Rollei cestovní stativ pro mobilní telefony a fotoaparáty
3. místo Mia Šestáková 4.A

Pamětová Karta – Samsung MicroSDXC 64GB EVO UHS-I U3+SD adaptér
4.-5. místo Sabina Tomanová a Martin Voplakal 8.A

Samsung MicroSDHC 32GB EVO UHS-I U1 + SD adaptér

Všem soutěžícím děkujeme za účast a gratulujeme k výhře, která bude předána v posledním školním prosincovém týdnu!

Odkaz na soutěžní fotografie https://zsbarrphotocontest.wordpress.com

Mgr. Juraj Hyža

Vstup pro rodiče

Velikonoce 2019