Informace pro rodiče

Platba

Žádáme rodiče dětí, které platí stravné složenkou, aby platbu hradili vždy do posledního dne v měsíci. Totéž platí i pro platící hotově u vedoucí ŠJ.

Číslo účtu školní jídelny: 99 88 99 02/5500

Přihlašování obědů přes internet

Obědy se přihlašují na: www.e-jidelnicek.cz.
Žák musí mít vlastní PIN, který obdrží u vedoucí školní jídelny.
(Bez vlastního PINu lze pouze do jídelníčku nahlédnout.)

Evidenční číslo naší jídelny: 11150

Odhlašování obědů

Odhlášky obědů přijímáme ráno do 8 hodin. Odhlásit oběd je možno osobně, telefonicky na tel. čísle 733643293 nebo e-mailem: jidelna@zsbarr.cz.

Identifikace strávníka a ztráta čipu

Každému strávníkovi je pronajat čip za cenu 173 Kč na celou dobu školní docházky. Po jejím ukončení žák (zákonný zástupce) ihned odevzdá neporušený čip a tato částka mu bude vrácena.

Při ztrátě čipu žák dostává lístečky u okénka. Pokud žák čip do týdne nenajde, musí zakoupit nový.

Výdej obědů

Výdej obědů je od 11:30 do 14:00 hodin.

V době nemoci není nárok na odběr oběda. Rodiče musí oběd odhlásit. První den nemoci je možné odebrat oběd do jídlonosiče (nesmí být skleněné) pouze v době k tomu určené.

Výdej do jídlonosičů: 11:00–11:20 a 13:50–14:00

Všichni přihlášení strávníci jsou povinni každou nepřítomnost nebo ukončení stravování nahlásit vedoucí ŠJ, jinak jsou automaticky počítáni do stavu strávníků a jsou povinni neprojedené obědy uhradit!

Cena stravného (od 1.9.2018)

I. stupeň (7-10 let) 27,- Kč
II. stupeň (11-14 let) 29,- Kč
II. stupeň (nad 15 let) 31,- Kč
Děti MŠ 35,- Kč
Předškoláci 38,- Kč
Přípravný ročník ZŠ 45,- Kč
Cizí strávníci 65,- Kč

Ilona Kučerová (vedoucí školní jídelny) a ředitelka školy Mgr. Jana Fričová

Vstup pro rodiče

Exkurze do Terezína

24. 6. 2019

Ve čtvrtek 20. června se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili výletu do místa, které se velice zásadně zapsalo do historie 2. světové války. Všichni se o pevnosti Terezín učí – založena Josefem II. na ochranu přístupové cesty do habsburské monarchie. Již v 19. století sloužila Malá pevnost jako vězení. Ale celosvětovou proslulost získalo město… Více

Uklízečky

11. 6. 2019

Hledáme uklízečku  na plný úvazek a na 0,5 úvazku s nástupem od 1. 9. 2019. Kontakt: reditel@zsbarr.cz, tel. 733 643 895 Více

Dotazníkové šetření MČ Prahy 5 – SWOT 4. – 28.6.2019 Prodlouženo!

4. 6. 2019

Vážení zákonní zástupci, žákyně, žáci, prosím vás o spolupráci při tomto dotazníkovém šetření, které má vypovídat o naší škole. Akce je dobrovolná, vstup je bez hesla. Dotazník vyplňte nejpozději do 28.6.2019. Žáci 1. stupně vyplňují doma společně s rodiči, aby jim rodiče mohli dovysvětlit význam otázky. Žáci 2. stupně vyplní v červnu ve škole v… Více