Soutěž pro školy MČP5

Vloženo 01. 06. 2018

Ke Dni  dětí  dostali žáci naší školy dárek od pořadatelů soutěže. Posuďte sami.

Děkujeme všem tipujícím z řad rodičů, zaměstnanců školy i přátel školy, kteří se zapojili a pomohli nám vyhrát malovanou hru na chodník v prostoru před hlavní bránou do školy. O dalším postupu vás budeme včas informovat.

Celkové pořadí škol najdete na odkazu hrynachodnik.cz/praha5/ .

Naše škola se s projektem Pohybem ke zdraví, jehož organizátorem je Oddělení občanské společnosti, podpory podnikání a zahraničních styků MČ Prahy 5, má možnost zapojit do soutěže o malovanou hru v těsné blízkosti školy.

Pointa je zcela jednoduchá - motivovat rodiče k vyplnění jednoduché ankety (dotazníku) na téma pohyb dětí. Realizace jedné hry je připravena pro 3 školy s nejvyšším počtem respondentů. Odkaz na anketu a doplňující informace je zde hrynachodnik.cz/praha5/ .

Leták ZDE.

Pomozte škole získat hru!  Děkujeme.