Soutěž ve sběru papíru

Vloženo 15. 10. 2014

KDY?
Prvním sběrovým dnem je pátek 17. října 2014. Pak již každý pátek od  7:40 – 7:55 hodin.

KDE?
Pod schody v přízemí pavilonu I.stupně.

V loňském roce se žákům naší školy podařilo nasbírat více než 11 tun papíru, a tím získat finanční částku 12 000 Kč. Tu jsme použili z části ještě na konci minulého školního roku k nákupu odměn pro nejpilnější sběrače a dále na pořízení nových sběrných kontejnerů.Vzhledem k tak úžasném výsledku bude i v letošním roce soutěž opět pokračovat.

Od 7:40 do 7:55 hodin bude v přízemí I. stupně připraveno „separační komando“ sestavené z žáků 8. ročníku, kteří papír od dětí přeberou, zváží a vše pečlivě zaznamenají. Tak jako loni i letos soutěží jednotlivci  i celé třídní kolektivy.

Na vítěze čeká odměna!

Mgr. Radim Stejskal, Mgr. Zuzana Sýkorová, Mgr. Alžběta Kubcová