Vyhlášení výsledků fotografické soutěže

Vloženo 14. 12. 2018

Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče,

od června do září 2018 probíhala na naší škole fotografická soutěž, do které se mohli zapojit všichni žáci 3. - 9. ročníku naší školy. Soutěžilo se ve třech kategoriích, v rámci kterých se žáci mohli umístnit na prvních třech místech.

Vzhledem k tomu, že z celkového počtu potenciálních soutěžících se zapojilo pouze pět dětí, museli jsme přistoupit k jinému způsobu hodnocení. Rozhodli jsme se proto udělit pět míst na základě všech fotografií, které byly zaslány. Hodnotili jsme podle kritérií, které byly zadány v soutěži, a výsledek hodnocení je zde:

1. místo  Karolína Brožová                                          6.B

Fotoaparát - Sencor 3CAM 4K20WR
2. místo Kateřina Halíková                                          3.A

Rollei cestovní stativ pro mobilní telefony a fotoaparáty
3. místo Mia Šestáková                                                4.A

Pamětová Karta - Samsung MicroSDXC 64GB EVO UHS-I U3+SD adaptér
4.-5. místo  Sabina Tomanová a Martin Voplakal    8.A

Samsung MicroSDHC 32GB EVO UHS-I U1 + SD adaptér

Všem soutěžícím děkujeme za účast a gratulujeme k výhře, která bude předána v posledním školním prosincovém týdnu!

Odkaz na soutěžní fotografie https://zsbarrphotocontest.wordpress.com

Mgr. Juraj Hyža