Školní knihovna a klubovna

Klubovna s knihovnou je v provozu od 12.9.2016

pondělí 13:00 – 14:15 hodin,

úterý 13:30 – 14:15 hodin,

středa 13:30 – 14:15 hodin.

Knihovna společně s klubovnou je po rekonstrukci nově otevřena od ledna 2013. Na výzdobě se podíleli svými výtvory žáci školy.

Knižní fond v současné době činí kolem 7 200 knih a je systematicky doplňován podle přání a potřeb žáků a učitelů.

Prostor klubovny je vybaven stoly a pohodlnými židlemi, sedačkou a podsedáky, které žáci využívají k relaxaci. Dále mají k dispozici 3 počítače s přístupem na internet a tiskárnou, televizi s přehrávačem, projektor s projekčním plátnem. K dispozici jsou stolní hry např. Česko, Umění, soubor společenských her, a časopisy např. Mateřídouška, ABC, PC pro každého, Computer, Lidé a země, 21. století Junior, které si žáci můžou vypůjčit domů.

Knihovna s klubovnou také slouží jako relaxační prostor pro žáky v době mezi ranním a odpoledním vyučování, kdy je také zajištěn pedagogický dohled.

Školní knihovna je zpřístupněna všem žákům a zaměstnancům naší školy.

Knihovní řád

Vstup pro rodiče

Exkurze do Terezína

24. 6. 2019

Ve čtvrtek 20. června se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili výletu do místa, které se velice zásadně zapsalo do historie 2. světové války. Všichni se o pevnosti Terezín učí – založena Josefem II. na ochranu přístupové cesty do habsburské monarchie. Již v 19. století sloužila Malá pevnost jako vězení. Ale celosvětovou proslulost získalo město… Více

Uklízečky

11. 6. 2019

Hledáme uklízečku  na plný úvazek a na 0,5 úvazku s nástupem od 1. 9. 2019. Kontakt: reditel@zsbarr.cz, tel. 733 643 895 Více

Dotazníkové šetření MČ Prahy 5 – SWOT 4. – 28.6.2019 Prodlouženo!

4. 6. 2019

Vážení zákonní zástupci, žákyně, žáci, prosím vás o spolupráci při tomto dotazníkovém šetření, které má vypovídat o naší škole. Akce je dobrovolná, vstup je bez hesla. Dotazník vyplňte nejpozději do 28.6.2019. Žáci 1. stupně vyplňují doma společně s rodiči, aby jim rodiče mohli dovysvětlit význam otázky. Žáci 2. stupně vyplní v červnu ve škole v… Více