Hry bez hranic již počtvrté

26. 6. 2019

Hry bez hranic se konají letos již počtvrté – sport, kvízy, týmová spolupráce, zábava. Hezké počasí je objednáno!

Plakátek Hry bez hranic

Na naší škole se stalo dobrým zvykem pořádat pro děti na konci školního roku Hry bez hranic. Letos byl zaměřen na přírodu kolem nás. Mnoho disciplín bylo tedy inspirováno především zvířátky, jejich pohyby a zvyky. Běhali jsme, skákali, plnili atletické disciplíny a hry obratnosti, řešili tajenky a rébusy, hráli míčové hry. Úkoly byly vymyšleny tak, aby se mohli zapojit všichni, i ti méně sportovně zdatní.
Každá věková kategorie si přišla na své. Těm mladším stanoviště organizovali kamarádi z nejstaršího ročníku. Odměnou všem byly zážitky, ovocný dort, pamětní medaile a pro vítěznou třídu věcné odměny. Poděkování za organizaci patří také všem pedagogům pod vedením Mgr. Jiřího Valíka.

Ptáte se, kdo zvítězil? No, přece všichni, kdo se zapojili!
Již nyní se těšíme na další ročník.

Mgr. Iva Černá

Vstup pro rodiče

Slavnosti škol Prahy 5

12. 9. 2019