Děti dětem

Velikonoční pečení

Vloženo 17. 04. 2018

Naši kamarádi z 8.A si pro nás se svojí paní učitelkou Lenkou Kramářovou připravili krásné překvapení.
Sešli jsme se ve školní kuchyňce a s jejich pomocí si upekli voňavé velikonoční perníčky.

třída 1. C

Mikulášský den

Vloženo 11. 01. 2018

V úterý 5. 12. 2017 naši školu navštívili Mikuláš, andělé i čerti.

Děti dětem v 1. A

Vloženo 11. 01. 2018

V průběhu září se přišli starší kamarádi z 2. stupně představit malým spolužákům do 1. třídy.

Děti dětem

Vloženo 24. 01. 2017

pokračování »

Sedmáci zpívají, tančí a kreslí prvňáčkům

Vloženo 12. 12. 2016

Předvánoční řádění s 1. D se vydařilo.

Ve čtvrtek 8. 12. jsme se s kamarády prvňáčky sešli v tělocvičně. Společně jsme si zazpívali známou vánoční písničku "Vánoce, Vánoce přicházejí ", a aby to nebyla moc nuda, zatančili jsme si u toho malý taneček. Když jsme se řádně rozehřáli, přišly na řadu kapří omalovánky, které jsme dětem připravili na hodině výtvarné výchovy. Snad to byla zábava pro všechny, a tak se těšíme na další setkání.
Pohodový sváteční čas vám přeje

Dana Janů