Děti dětem

Vloženo 24. 01. 2017

pokračování »

Sedmáci zpívají, tančí a kreslí prvňáčkům

Vloženo 12. 12. 2016

Předvánoční řádění s 1. D se vydařilo.

Ve čtvrtek 8. 12. jsme se s kamarády prvňáčky sešli v tělocvičně. Společně jsme si zazpívali známou vánoční písničku "Vánoce, Vánoce přicházejí ", a aby to nebyla moc nuda, zatančili jsme si u toho malý taneček. Když jsme se řádně rozehřáli, přišly na řadu kapří omalovánky, které jsme dětem připravili na hodině výtvarné výchovy. Snad to byla zábava pro všechny, a tak se těšíme na další setkání.
Pohodový sváteční čas vám přeje

Dana Janů

Kamarádství přetrvává aneb společné zdobení adventních věnců

Vloženo 12. 12. 2016

Znovu přišly současné "deváťačky" pomoci našim "třeťáčkům" při výrobě a zdobení adventních věnců na vánoční jarmark, který proběhne 6. prosince 2016 v jídelně školy.

Děvčata z 9. C přišla vyzbrojena letovacími pistolemi a opět výbornou náladou. Děti se hned vrhly do práce. Utvořily čtyři skupinky. Zatímco děvčata pomáhala menším kamarádům potáhnout korpusy fólií a stuhami, oni si vybírali a aranžovali ozdobičky, které poté děvčata letovacími pistolemi připevnila na ozdobené korpusy. Během chvilky tak vzniklo mnoho krásných výrobků. Nakonec se třeťáčci pochlubili, jak hezky již umí číst, a jako poděkování zazpívali na rozloučenou písničku. Všichni věříme, že se ještě v tomto školním roce několikrát setkáme.

Mgr. Lenka Vargová

Děti dětem - 1. D a 8. B

Vloženo 24. 06. 2016

Sešli jsme se dne 22. 6. 2016 s našimi kamarády z 1. D v tomto školním roce naposledy, tentokrát ve znamení sportovních her.

Projekt „Děti dětem“ pokračuje

Vloženo 21. 03. 2016

Projekt, který byl odstartován již v loňském školním roce mezi bývalými žáky 7. C a jejich kamarády z 1. C, nadále pokračuje.