Školní knihovna a klubovna

Klubovna s knihovnou je v provozu od 10.9.2018

pondělí 13:00 - 14:20 hodin,

úterý 13:30 - 14:20 hodin,

středa 13:30 - 14:20 hodin.

Knižní fond v současné době činí kolem 7 200 knih a je systematicky doplňován podle přání a potřeb žáků a učitelů.

Prostor klubovny je vybaven stoly a pohodlnými židlemi, sedačkou a podsedáky, které žáci využívají k relaxaci. Dále mají k dispozici 3 počítače s přístupem na internet a tiskárnou, televizi s přehrávačem, projektor s projekčním plátnem. K dispozici jsou stolní hry např. Česko, Umění, soubor společenských her, a časopisy např. Mateřídouška, ABC, PC pro každého, Computer, Lidé a země, 21. století Junior, které si žáci můžou vypůjčit domů.

Knihovna s klubovnou také slouží jako relaxační prostor pro žáky v době mezi ranním a odpoledním vyučování, kdy je také zajištěn pedagogický dohled.

Školní knihovna je zpřístupněna všem žákům a zaměstnancům naší školy.

Knihovní řád

Další informace v rubrice Základní škola