Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktivity školní družiny

Halloween „Dušičky“ ve školní družině

7. 11. 2022  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality ŠD  |  Úřední deska

“Koledu, nebo něco provedu.” Takto se ohlašují děti před domy během oslav svátku Halloween v zámoří. I děti v naší školní družině se těšily na tento den a také se na něj řádně přichystaly. Oblékly se do roztodivných a nápaditých kostýmů, s pomocí dospělých byly zajímavě nalíčeny. Každé oddělení pojalo průběh oslavy jinak. Někde se… Více

Drakiáda ve školní družině

31. 10. 2022  |  Aktivity školní družiny  |  Školní aktuality

Podzim je neodmyslitelně spjat s pouštěním draků. Děti ze školní družiny se opět vydaly ve čtvrtek 20. října na školní hřiště, aby společně vypustily své krásné draky k oblakům. Trochu jsme měly obavy, že nebude dost foukat vítr, ale nakonec to pro draky stačilo. „Drakiáda“ se velmi vydařila a už nyní se těšíme na další… Více

Provoz školní družiny o podzimních prázdninách

24. 10. 2022  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality ZŠ  |  Úřední deska

Milí žáci a žákyně, vážení rodiče. Školní družina bude otevřena v době podzimních prázdnin ( 26.10 – 27.10. 2022 ) pouze pro přihlášené žáky. Provoz bude probíhat od 6:30 do 17:00 hodin.   Bc. Veronika Kubů vedoucí vychovatelka ŠD Tel.: +420 602 165 958 E-mail: kubu@zsbarr.cz Více

Oslava Dne dětí ve ŠD

20. 6. 2022  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality ŠD

Začátek posledního měsíce školního roku je nejen příslibem blížících se prázdnin a letního sluníčka, ale je také již tradičně spjat se svátečním dnem všech dětí, 1. červnem, Dnem dětí. Také školní družina chtěla přispět k příjemné sváteční atmosféře a potěšit děti zorganizováním zábavně-sportovního odpoledne. Připravila proto pro děti na školním hřišti pestrý program. Děti si… Více

Karnevalové odpoledne ve ŠD

24. 2. 2022  |  Aktivity školní družiny

V předchozích dnech jsme se všichni ve družině připravovali na masopustní odpoledne výrobou masek, nacvičovali jsme společný masopustní pokřik, tanec mazurku a naučili se několik českých písniček. Poslední únorovou středu jsme si pak v družině užili bohatý masopustní program. Po vyučování si naše děti zahrály a zasoutěžily, zatančily a obveselily se navzájem promenádou v maskách na chodbách školy.… Více

Svatý Valentýn ve ŠD

15. 2. 2022  |  Aktivity školní družiny

Určitě nikomu neuniklo, že v pondělí 14. 2. byl Valentýn. Děti ze školní družiny vyráběly „Valentýnky“, přáníčka pro své nejbližší. Také jsme si udělali Valentýnské focení, které děti moc bavilo. Přejeme vám spoustu lásky. Více

Tři králové

10. 1. 2022  |  Aktivity školní družiny

Po vánočních prázdninách jsme se u nás ve družině pilně a s chutí připravovali na „Tří krále“. Seznámili jsme se s tradicí svátku, zpívali koledy, vyráběli královské koruny a novoroční přáníčka. Ve čtvrtek skupinka starších dětí prošla naší školou s krátkým programem. Žáci popřáli všem zdraví, štěstí a vše dobré do roku 2022. Více

Přání pro všechny!

23. 12. 2021  |  Aktivity školní družiny

Krásné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a štěstí v novém roce 2022 přejí vychovatelky ZŠ a MŠ Barrandov. Více

Vánoce přicházejí….

23. 12. 2021  |  Aktivity školní družiny

Poslední adventní týden se v jednotlivých odděleních školní družiny konaly vánoční besídky. Děti si s vychovatelkami „poseděly“ u stromečku, poslechly si vánoční koledy, společně zazpívaly a popovídaly o vánočních tradicích. Pod stromečkem měly dárečky, které si následně rozbalily. Všichni byli z dárečků nadšení a těší se, jak si s nimi budou společně ve školní družině… Více

Vánoční přání pro naše starší spoluobčany

23. 12. 2021  |  Aktivity školní družiny

Advent je v naší školní družině dobou příprav na vánoční svátky. Tvoříme, vyrábíme a zdobíme své domovy i prostory školy rozmanitými vánočními ozdobami a dekoracemi. Jako v loňském roce, i letos naše dětí pamatovaly též na starší obyvatele Denního stacionáře Gloria v Renoirově ulici na Barrandově a Senior Centra ve Slivenci. Vyrobily pro ně drobné vánoční dárky a… VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

Třídní schůzky

8. 11. 2022

Vážení rodiče, v úterý 15. 11. proběhnou třídní schůzky. Zveme tedy: třídní důvěrníky k setkání s vedením školy v 16. 00 h. v kinosále všechny rodiče na setkání s třídními učiteli v 17 h. v kmenových učebnách (s výjimkou 8.B – třídní schůzka proběhne z organizačních důvodů o týden později) všechny rodiče na neformální Rodičovskou… Více

Knižní jarmark se opět těšil velkému zájmu

4. 11. 2022

Ve středu 2.11. proběhl na naší škole, snad můžeme konstatovat tradiční, Knižní jarmark. Jelikož jsou naši žáci a žákyně již zdatnými organizátory, veškeré přípravy proběhly  na jedničku. Pod vedením zástupců žákovského parlamentu jsme knihy seřadili, nacenili a připravili z nich tematicky řazenou prodejní výstavu. Knižní jarmark rozproudil dění na škole o velké přestávce a v… Více