Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktivity školní družiny

Malí školáci na dopravním hřišti

11. 10. 2021  |  Aktivity školní družiny

Hlavní cíl: působit na poli prevence dopravní nehodovosti dětí. V naší škole se nachází velmi hezké a praktické dopravní hřiště. Ve spolupráci s dopravním instruktorem jsme uspořádali „kurz dopravní výchovy“ pro malé školáky přímo v praxi. Naši malí cyklisti si zábavnou formou vyzkoušeli pohyb v provozu. Celá akce měla příznivý ohlas. Více

Oddělení školní družiny ve školním roce 2021 – 2022

10. 10. 2021  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality ŠD

2021 01 09 Školní družina -oddělení ŠD Více

HURÁ, LÉTO JE TADY!

29. 6. 2021  |  Aktivity školní družiny

Za chvíli nám začínají letní prázdniny. Vychovatelky přejí  všem – dětem i rodičům,  krásné léto plné zážitků a sluníčka😊. Více

Družinové pexeso

23. 6. 2021  |  Aktivity školní družiny

Děti jednotlivých oddělení školní družiny si připravily pro své rodiče „družinové pexeso“. Nakreslily svoje paní vychovatelky, obrázky zamíchaly a připravily soutěž pro svoje rodiče😊. Cílem je najít dva obrázky jedné vychovatelky. Portréty se dětem velice povedly, tak to bude pro maminky a tatínky hračka. Samozřejmě se mohou přidat i prarodiče, sourozenci, kamarádi atd. Hodně štěstí… Více

Poznáte svojí paní vychovatelku ze školní družiny?

22. 6. 2021  |  Aktivity školní družiny

Milí rodiče, prarodiče, sourozenci, tetičky, strýčkové a kamarádi, máme pro Vás hádanku. Poznáte vychovatelku svého žáčka? Děti z jednotlivých oddělení nakreslily svojí paní vychovatelku. Kresby se jim velice povedly, co říkáte? Podívejte se na jejich obrázky a zkuste uhádnout, která je „ta pravá“ z Vašeho oddělení. Hodně štěstí přejí vychovatelky ŠD 😊 Více

Dětský den ve ŠD

7. 6. 2021  |  Aktivity školní družiny

Na sportovním hřišti základní školy se dne 1. 6. 2021 uskutečnil Mezinárodní den dětí. Vychovatelky z jednotlivých oddělení si připravily pro děti různé soutěže. Děti se pustily, se zápalem jim vlastním, do všech „sportovních disciplín“. Soutěžily ve slalomu na branku, v hodu šiškou na cíl, v dovednostech s pingpongovým míčkem,…. Většině žáků „se dařilo“ a za splněné disciplíny si… Více

On – line Velikonoce ve ŠD

31. 3. 2021  |  Aktivity školní družiny

V současné době je škola i družina uzavřena – z důvodu epidemiologické situace. Proto se setkáváme s dětmi na on-line vysílání. Jsme moc rády, že můžeme žáčky vidět alespoň přes kameru. Společně s dětmi kreslíme, tvoříme výrobky, povídáme si, čteme pohádky, hádanky,.. Blíží se Velikonoce, proto také připravujeme velikonoční výzdobu. Děti jsou moc šikovné a všechny výrobky se jim… Více

Masopust ve ŠD

19. 2. 2021  |  Aktivity školní družiny

Tento týden proběhl ve školní družině masopust. Vzhledem k epidemiologické situaci se uskutečnil pouze v jednotlivých odděleních. Děti si vyrobily masopustní masky. Mezi maskami se objevili například „lišky, kočky, tygři, koně či medvědi“. Žáci si výrobu masek užili a panovala příjemná atmosféra. Potom se s maskami vyfotili, aby si masopustní zábavu uchovali jako příjemnou vzpomínku… Více

SPOLU DOMA V POHODĚ I PŘI VLÁDNÍCH RESTRIKCÍCH

11. 2. 2021  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ

Vážení rodiče, setkáváme se s vašimi dětmi i s vámi on-line nebo po telefonu. Víme, že někteří z vás se potýkají se situacemi, které nejenže jsou náročné, ale především nové a není kam se obrátit s žádostí o pomoc. Jiní z vás si prostě potřebují vyslechnout, že v tom nejsou sami nebo si prostě uspořádat… Více

Zimní radovánky ve ŠD

13. 1. 2021  |  Aktivity školní družiny

Po dlouhé době nás zima ve školní družině zastihla v celé své kráse a síle. Využili jsme sněhové nadílky k zimním hrátkám. Stavěli jsme sněhuláky, koulovali se, dělali „andělíčky“ a pozorovali stopy ve sněhu. Nejenom ty naše, ale i zvířecí. Děti se bílé nadílky nemohly nabažit a každý den se moc těšily, až půjdou ven,… VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Sportovní projekt – zhodnocení

18. 10. 2021

Během projektových dní se naši žáci mohli přesunout v čase a zacvičit si Spartakiádu. Hudbu, námět i choreografii si žáci připravili sami.   Podívejte se na video, které taktéž připravili žáci.         Více

Výtěžek 6 375,- Kč již putuje na ZŠ Moravská Nová Ves

13. 10. 2021

Milí žáci, Vážení rodiče a učitelé. Chtěli bychom poděkovat Vám všem za účast na Knižním jarmarku, který včera zorganizovali žáci a žákyně školního parlamentu. Výtěžek je opravdu krásný! Celková vybraná částka je 6 375,- Kč. Částka bude poukázána na transparentní účet ZŠ Moravská Nová Ves, která byla v červnu velmi vážně poškozena ničivým tornádem. https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/000000-6013203349/Mestys-Moravska-Nova-Ves   Více

Malí školáci na dopravním hřišti

10. 10. 2021

Hlavní cíl: působit na poli prevence dopravní nehodovosti dětí. V naší škole se nachází velmi hezké a praktické dopravní hřiště. Ve spolupráci s dopravním instruktorem jsme uspořádali „kurz dopravní výchovy“ pro malé školáky přímo v praxi. Naši malí cyklisti si zábavnou formou vyzkoušeli pohyb v provozu. Celá akce měla příznivý ohlas. Více