Masopust ve školní družině

2. 3. 2020  |  Aktivity školní družiny

Stejně jako každý rok, i letos se na základní škole Barrandov nesl poslední únorový týden ve znamení masopustního karnevalu, kterého se účastnily děti ze všech oddělení školní družiny. Akce se konala v tělocvičně školy, která byla ideálním místem pro tanec v maskách za zvuku oblíbených dětských písniček. Děti si připravily opravdu krásné a originální masky, ať už  vlastnoručně vyrobené nebo půjčené. Na parketu jsme mohli při tanci potkat víly, Supermany, Spidermany, princezny, bílou paní, piráty, kočičky a řadu dalších pohádkových postav. Děti si společně s vychovatelkami zatančily, zazpívaly a zasoutěžily, nechyběla ani volná zábava. V tělocvičně panovala veselá atmosféra a na závěr masopust vyvrcholil vyhlášením nejlepších masek. Konkurence byla veliká a bylo velmi těžké vybrat ty nejkrásnější, protože všechny děti měly opravdu zajímavé kostýmy. Mezi těmi nejlepšími se umístila bílá paní, víla, robot, potápěč, jahodový bonbón a řada dalších pohádkových kostýmů. Děti si z akce odnesly sladkosti, balónky, a hlavně nezapomenutelné zážitky. Pro nás vychovatelky bylo největší odměnou vidět radostná a rozzářená očka našich dětí a všichni se společně těšíme na další družinovou akci, při které se skvěle pobavíme😊.

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

8. 11. 2022