Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

“ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny: výsledky

20. 6. 2022  |  Aktuality MŠ

Výsledky “ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny: přijatí: 0 nepřijatí: 342/2022/Val UK/1 Více

Škola nanečisto pro naše předškoláky – Berušky, Veverky

6. 6. 2022  |  Aktuality MŠ

Třídy Berušky a Veverky se zúčastnily výuky ve Škole nanečisto. Třídy byly rozděleny do třech skupin, kde každá skupina dětí měla k dispozici dvě paní učitelky. Děti si domů odnesly pracovní list, na kterém pracovaly s pohádkou O Budulínkovi. Všechny děti se cítily uvolněně a pracovaly s radostí. Více

Výsledky Zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022 – 2023

31. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

Zápis přijaté a nepřijaté děti dvouleté Zápis přijaté děti 3-6 let Zápis nepřijaté děti 3-6 let Více

Škola nanečisto se blíží!

30. 5. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Školní aktuality

Ve čtvrtek 2. 6. proběhne v 17 h. Škola nanečisto pro budoucí prvňáčky  a zároveň také  proběhne v 17 h. informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků v kinosále školy . Ve čtvrtek 9. 6. v 17 h. proběhne informační schůzka pro rodiče žáčků budoucí přípravné třídě v učebně přípravné třídy.   Těšíme se na vás! Více

Máme rádi školu – konference pro všechny, koho zajímá vzdělávání a aktuální problémy s ním spojené

12. 5. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení pedagogové, rodiče dětí a žáků, přátelé našich škol, rádi bychom Vás pozvali na konferenci škol, která se koná 25.5.2022 od 9.00 do 17.00 v rámci aktivit MAP II MČ Praha 5. Dopoledne se chceme společně zamyslet, co nám přinese nová informatika, v odpoledních hodinách pak pak budeme zabývat duševním zdravím ve školách a jeho… Více

formulář “Odhlášení dítěte z docházky do mateřské školy”

10. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

ODHLÁŠENÍ Z MŠ Více

PRIMA VIZUS

10. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

Letošního preventivního screeningového vyšetření zraku se zúčastnilo 92 dětí z naší MŠ. Výsledky budou zaslány rodičům e-mailem. Více

“ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny

4. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

“ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny Oznámení o konání zápisů v MŠ – Ukrajina Zápis MŠ 13.6. 13 – 15 hodin Žádost o přijetí dítěte do MŠ – ukrajinsky Vyjádření lékaře – MŠ ukrajinsky Evidenční list dítěte – MŠ ukrajinsky Více

Akce mateřské školy do konce školního roku

27. 4. 2022  |  Aktuality MŠ

6. 5. preventivní vyšetření zraku PRIMA VIZUS pro přihlášené děti 10. 5. slavnostní odpoledne PRO MAMINKY – Broučci a Zajíčci od 16:30, Medvíďata a Tygříci od 17:00 11. 5. slavnostní odpoledne PRO MAMINKY – Veverky a Berušky od 16:30 hod. 16. 5. dopolední focení třídních kolektivů 17. 5. polodenní výlet do Svíčkárny Rodas – přihlášené… Více

Akce mateřské školy v březnu a v dubnu

2. 3. 2022  |  Aktuality MŠ

1. 3.         tradiční dopolední MASOPUST ve všech třídách 14. 3.        preventivní vzdělávací program „Medvídek Brumla“ Veverky a Berušky 16. 3.        vzdělávací ekoprogram „E-liška“ – všechny třídy 21. 3.        tradiční VYNÁŠENÍ MOŘENY a odemykání lesa – sraz v 16.30 hod. před MŠ Renoirova 22. 3. a 23. 3.   projektový den „Živá voda“ – Tygříci… VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Žáci z Chapliňáku jedou!

1. 7. 2022

… doslova a do písmene a ještě u toho vyhrávají medaile. Lukáš Hasal ze 7. A vybojoval  jako jeden z nejmladších účastníků své kategorie v dráhové cyklistice, disciplíně scratch, krásné 3. místo na Olympiádě dětí a mládeže. Lukášovi blahopřejeme a věříme v jeho další nejen sportovní úspěchy! Více

ZŠ MŠ Barrandov má ve svých řadách mistryni Evropy

29. 6. 2022

Konec školního roku přináší mnohá překvapení. Toto překvapení  je a zároveň není překvapením náhlým. Kateřina Halíková z 6.B excelovala na Školní akademii v ukázce práce s jojem. O den později, kdy se konalo v Praze v Divadle X10 Mistrovství Evropy v Yo-Yo EYYC22, se prezentovala na soutěži vynikajícím výkonem, který jí přinesl titul mistryně Evropy… Více

A jdeme do finále….

29. 6. 2022

23.6. jsme všichni prožili ve sváteční náladě. V 17 h rozezněl zcela naplněný kinosál orchestr Harmonie, který úvodní skladbou otevřel bohatý program Školní akademie. Orchestr Harmonie bude od příštího školního roku na naší škole poskytovat našim žákům a žákyním lekce a zapůjčení hudebních nástrojů zdarma, což jistě ocení nejen mnozí rodiče i děti, kteří se… Více