Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

Havárie vody

26. 1. 2023  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, během včerejšího večera došlo k velké havárii vody na Barrandově. Chaplinovo náměstí i Renoirova ulice jsou na seznamu ulic s uzávěrou vody. Voda v obou budovách teče. Po konzultaci s Pražskými vodovody a kanalizacemi necháváme školu i školku v běžném provozu. V průběhu oprav může dojít k rozšíření uzávěry vodovodu. V takovém případě… Více

Pravidla pro provoz MŠ v době hlavních prázdnin 2023

24. 1. 2023  |  Aktuality MŠ

Pravidla pro provoz mateřských škol zřizovaných MČ Praha 5 v době hlavních prázdnin ve šk. roce 2022/2023 1. Zákonní zástupci závazně přihlásí své dítě na prázdninový provoz ve své kmenové MŠ, a to nejpozději do pátku 10. února 2023. Přihlášky budou ke stažení na webových stránkách jednotlivých MŠ. 2. Zákonní zástupci si mohou pro své dítě… Více

Pravidla pro podání potvrzení o výši nákladů za předškolní vzdělávání.

3. 1. 2023  |  Aktuality MŠ

Pravidla pro podání potvrzení o výši nákladů za předškolní vzdělávání. 1.    V případě, že zákonný zástupce bude chtít potvrdit vynaložené náklady za pobyt dítěte v MŠ, vytiskne si přiložené potvrzení, vyplní jej a odevzdá třídní učitelce v MŠ. 2.    Škola má lhůtu na potvrzení 15 pracovních dnů. 3.    Potvrzení rodiči předá opět kmenová učitelka ve třídě proti podpisu. 4.    Škola nebude reflektovat na žádosti, které… Více

Akce mateřské školy v začátku nového roku

2. 1. 2023  |  Aktuality MŠ

6. 1.      tradiční TŘÍKRÁLOVÝ PRŮVOD – Berušky a Veverky 19. 1.    MALÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA „Stavitel města“ – Berušky a Veverky 20. 1.    MALÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA „Stavitel města“ – Tygříci 30. 1. + 1. 2. konzultační třídní schůzky – Veverky 31. 1. + 2. 2. konzultační třídní schůzky – Berušky 6. 2. – 9.… Více

VÁNOČNÍ JARMARK V MŠ RADOST

21. 11. 2022  |  Aktuality MŠ

Více

Provoz MŠ ve vánočním období

14. 11. 2022  |  Aktuality MŠ

Provoz MŠ se přerušuje v době od úterý 27. 12. do pátku 30. 12. 2022. Otevřeno máme opět od pondělí 2. 1. 2023. Přejeme krásný Advent i vánoční svátky!   Více

Zamykání lesa s lampiony

8. 11. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ

Všechny srdečně zveme na slavnost Zamykání lesa s lampionovým průvodem pořádaný naší MŠ Radost. Sraz před budovou MŠ v Renoirově ulici ve čtvrtek 10. 11. 2022 v 16. 30 h. Těšíme se na vás! Více

Akce mateřské školy před Vánoci

7. 11. 2022  |  Aktuality MŠ

8. 11.         keramické tvoření – Berušky 10. 11.       tradiční lampiónový průvod a ZAMYKÁNÍ LESA, sraz u MŠ v Renoirově ulici v 16:30 hod. 15. 11.       keramické tvoření – Veverky 23. 11.       vánoční fotografování pro přihlášené 28. 11.       vánoční koncert Dechového tria ACCORDO – Tygříci, Berušky a Veverky 1. 12.         VÁNOČNÍ… Více

Opatření MHMP pro zmírnění dopadu inflace domácností v Praze – tzv. FOND SOLIDARITY

11. 10. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, MHMP poskytuje prostřednictvím škol podporu domácností v Praze v době inflační krize. V příloze této zprávy naleznete dokumentaci, prostřednictvím které je možno žádat o prominutí školného v MŠ a ŠD, případně stravného, pokud na stravné již nepobíráte podporu z jiných zdrojů. Dále je možné žádat o podporu na školní kroužky a mimoškolní akce… Více

Podzimní bazárek

20. 9. 2022  |  Aktuality MŠ

VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení

2. 2. 2023

První únorový den se deset odvážných chlapců z 1. a 2. tříd vydalo reprezentovat naši školu v 7. kole Dětského fotbalového poháru. Svého úkolu se zhostili opravdu se ctí. Bertík a Honzík na turnaji dokázali, že i když jsou zatím drobnější postavy, soupeři s nimi přesto musejí počítat. Šimon, Teodor, Roman i Alistair statečně bojovali u mantinelů… Více

Ekologický projekt Climate rules rozvíjí ekologické myšlení našich žáků

31. 1. 2023

V minulém školním roce byly 8. ročníky zapojeny do zážitkového programu Climate rules, kde si v rolích vlád fiktivních států vyzkoušeli pečovat o planetu Zemi a obyvatele svých států. Zájemci z žákovských řad se poté několikrát setkali s odborníky z praxe, kteří jim přiblížili témata kybernetiky, virtuální reality či cirkulární ekonomiky. V letošním školním roce jsme… Více

Obvodní kolo matematické olympiády kategorie Z5 

30. 1. 2023

Dne 25. ledna naše škola už poněkolikáté přivítala soutěžící z řad žáků Prahy 5 a Prahy 13 v obvodním kole Matematické olympiády. Do obvodního kola postupují úspěšní řešitelé z kola školního. Tentokrát se jich sešlo celkem 106. I naše škola měla v této soutěži své zástupce. V obvodním kole žáci řeší 3 úlohy. Na jejich vyřešení mají 90 minut. Úspěšným… Více