Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

Podzimní bazárek

20. 9. 2022  |  Aktuality MŠ

Více

ZMĚNA PROGRAMU!

14. 9. 2022  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k nepříznivému počasí vytrvalého deště bude čtvrteční ZAHRADNÍ SLAVNOST pozměněna. Akce opékání buřtíků bude bohužel zrušena a doprovodný program Kouzelníka Roberta bude přesunut do kinosálu ZŠ. Začíná v 17:00 hod. Všechny vás srdečně zveme a těšíme se na vás. Více

Akce mateřské školy na podzim

7. 9. 2022  |  Aktuality MŠ

15. 9.        ZAHRADNÍ SLAVNOST – vystoupení kouzelníka ROBERTA a opékání buřtíků na zahradě MŠ Renoirova, začíná v 17:00 hod. 3. 10.        BAZÁREK pro rodiče v prostorách MŠ Renoirova, 15:30 – 17:00 18. 10.      představení divadla DAM DAM „Budulínek a Karkulka“ – Broučci, Zajíčci, Medvíďata 19. 10.      představení divadla DAM DAM „Žabí příběhy“ – Tygříci, Veverky… Více

Cena stravného v MŠ od 1. 9. 2022

25. 8. 2022  |  Aktuality MŠ

Cena stravného v MŠ od 1. 9. 2022: děti 2 – 6 let:  43,- Kč děti 7 let:  46,- Kč Více

“ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny: výsledky

20. 6. 2022  |  Aktuality MŠ

Výsledky “ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU” k předškolnímu vzdělávání pro děti – uprchlíky z Ukrajiny: přijatí: 0 nepřijatí: 342/2022/Val UK/1 Více

Škola nanečisto pro naše předškoláky – Berušky, Veverky

6. 6. 2022  |  Aktuality MŠ

Třídy Berušky a Veverky se zúčastnily výuky ve Škole nanečisto. Třídy byly rozděleny do třech skupin, kde každá skupina dětí měla k dispozici dvě paní učitelky. Děti si domů odnesly pracovní list, na kterém pracovaly s pohádkou O Budulínkovi. Všechny děti se cítily uvolněně a pracovaly s radostí. Více

Výsledky Zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022 – 2023

31. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

Zápis přijaté a nepřijaté děti dvouleté Zápis přijaté děti 3-6 let Zápis nepřijaté děti 3-6 let Více

Škola nanečisto se blíží!

30. 5. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Školní aktuality

Ve čtvrtek 2. 6. proběhne v 17 h. Škola nanečisto pro budoucí prvňáčky  a zároveň také  proběhne v 17 h. informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků v kinosále školy . Ve čtvrtek 9. 6. v 17 h. proběhne informační schůzka pro rodiče žáčků budoucí přípravné třídě v učebně přípravné třídy.   Těšíme se na vás! Více

Máme rádi školu – konference pro všechny, koho zajímá vzdělávání a aktuální problémy s ním spojené

12. 5. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení pedagogové, rodiče dětí a žáků, přátelé našich škol, rádi bychom Vás pozvali na konferenci škol, která se koná 25.5.2022 od 9.00 do 17.00 v rámci aktivit MAP II MČ Praha 5. Dopoledne se chceme společně zamyslet, co nám přinese nová informatika, v odpoledních hodinách pak pak budeme zabývat duševním zdravím ve školách a jeho… Více

formulář “Odhlášení dítěte z docházky do mateřské školy”

10. 5. 2022  |  Aktuality MŠ

ODHLÁŠENÍ Z MŠ VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Festival Mezi kulturami se blíží…

3. 10. 2022

Milí žáci, rodiče a přátelé naší školy. úterní den, 27.9.,  byl výjimečný, jelikož jsme se věnovali přípravě festivalu Mezi kulturami, který proběhne 4.10. od 15 h ve venkovních prostorech naší školy. Jednotlivé třídní, resp. ročníkové projekty jsou opravdu zajímavé a zavedou nás daleko od hranic České republiky. Žáci zpracovali témata různých kultur vskutku kreativně. Můžete… Více

Přednášky pro rodiče z dílny spolku Chapliňák

27. 9. 2022

Vážení rodiče, spolek rodičů Chapliňák pořádá ve spolupráci se školou sadu přednášek pro rodiče. Níže naleznete data a témata. Probíhat budou hybridně (tedy přímo ve škole v učebně 214, pavilon 2.stupně) a zároveň online), poslední přednáška pouze online. Jste srdečně zváni! 13.10.2022, 18 – 20h. Potřeby dětí a role rodičů – aneb jak zdárně vychovávat… Více

Soutěž o logo festivalu Mezi kulturami zná svého vítěze

27. 9. 2022

Na dnešním mimořádném zasedání žákovský parlament vyhodnotil soutěž o nejlepší logo, které bude reprezentovat festival Mezi kulturami, který dnes celá škola připravuje v rámci projektového dne. Zde si můžete prohlédnout žákovské práce, které se umístily na 1. až 3. místě. Vítězem se stala 5.B. Moc gratulujeme! Na druhém místě se umístily dvě individuální práce. Anatolii… Více