Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

Akce mateřské školy v květnu a v červnu

7. 5. 2021  |  Aktuality MŠ

10. 5.         Sokolník Ondra – ukázky sokolnického výcviku dravců a sov na zahradě MŠ Renoirova, pro všechny třídy 12. 5.         tvoření v keramické dílně – 1. skupina Tygříci 19. 5.         tvoření v keramické dílně – 2. skupina Tygříci a starší Medvíďata 21. 5.         Polytechnický autobus – vzdělávací program pro Berušky a Veverky /dopoledne/ 26. 5.         vzdělávací program… Více

Omluvy dětí

4. 5. 2021  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, email pro omluvy dětí ms@zsbarr.cz je opět funkční. Více

Omluvy dětí

3. 5. 2021  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, omlouvejte děti na telefonních číslech: pro děti MŠ Renoirova – 721 275 634 pro děti  MŠ Chaplinovo nám. 1/615 – 605 354 943 Email ms@zsbarr.cz je dočasně nefunkční Děkujeme za pochopení. Více

Organizace provozu MŠ od 3. 5. 2021

30. 4. 2021  |  Aktuality MŠ

MŠ Renoirova: Do budovy bude vpuštěna vždy pouze jedna dospělá osoba s dítětem tak, aby v šatně byli maximálně dva dospělí a dvě až tři děti (v případě dvojčat). Žádný jiný rodinný příslušník ani sourozenec nebude do MŠ vpuštěn. Doprovod musí mít respirátor a použít dezinfekci přístupnou ve vestibulech MŠ. V prostorách MŠ se zdržujte… Více

Platby školného za období leden až červen 2021

30. 4. 2021  |  Aktuality MŠ

Leden 900,- Únor 900,- Březen 0,- Duben 0,- Květen 900,- Červen 900,- Celkem 3600,- V době prázdinového provozu (červenec, srpen) se platí poměrná část školného dle informací na webu MŠ. Více

Zpátky do školy – tentokrát všichni, ZŠ rotačně

30. 4. 2021  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

V souvislosti s plánovaným uvolněním epidemiologických opatření vlády se mohou vrátit k prezenční výuce do škol žáci všech tříd MŠ a ZŠ. Výuka:  Do MŠ mohou chodit denně všechny zapsané děti. Přítomnost je možná bez roušek  a testování pro děti.  Provozní hodiny MŠ zůstávají od 6.30 h. do 17 h. Přípravná třída má nadále také… Více

Organizace výuky od 12. 4. 2021

7. 4. 2021  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

V souvislosti s novými opatřeními vlády se mohou vrátit k prezenční výuce do škol žáci předškolních tříd MŠ a žáci ZŠ. Výuka:  Děti z předškolních tříd MŠ budou docházet ke vzdělávání denně – umístění v pavilonu předškolních tříd MŠ na Chaplinově náměstí, skupiny po 15 dětech. Rodiče předávají děti u vstupu do školky zaměstnanci MŠ.… Více

Náměty činností pro povinnou distanční výuku pro povinné předškoláky od 6. 4. do 9. 4. 2021

6. 4. 2021  |  Aktuality MŠ

Naleznete v příslušných odděleních jednotlivých tříd Berušky, Veverky. Více

Náměty činností pro povinnou distanční výuku pro povinné předškoláky od 29. 3. do 31. 3. 2021

29. 3. 2021  |  Aktuality MŠ

Náměty činností naleznete v příslušných odděleních Berušky, Veverky. Přejeme vám krásné Velikonoce 🙂 Více

Prázdninový provoz mateřských škol 2021

24. 3. 2021  |  Aktuality MŠ

  Rozpis prázdninového provozu mateřských škol v roce 2021: Rozpis letního provozu MŠ v Praze 5 2021   Zaměstnaní rodiče dětí ze ZŠ a MŠ Barrandov (naše MŠ Radost) se budou k prázdninovému provozu hlásit přímo ve své třídě paní učitelce a zápisu dne 8. 6. 2021 se tedy účastnit nebudou. Nahlašování proběhne OSOBNĚ po znovuotevření… VíceDistanční výuka

Vstup pro rodiče

Školní aktuality

Návrat k normální výuce? Téměř…

13. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, přišel všemi očekávaný okamžik, kdy se do školy mohou vrátit všichni žáci bez výjimky. V pondělí 17. 5. tedy bude pokračovat prezenční výuka všech tříd. Abychom ve škole zůstali co nejdéle, je třeba stále dodržovat všechna nařízení: roušky ve vnitřních prostorech, dezinfekce rukou, rozestupy. Jelikož při výskytu nákazy dochází k trasování… Více

Příspěvek na letní tábor od radnice Městské části Praha 5

10. 5. 2021

Milí rodiče a přátelé školy! Chystá se Vaše dítě na letní tábor?  Získejte 1 000 Kč na letní tábor pro Vaše děti. Příspěvek může získat každé dítě do 18 let s trvalým bydlištěm na území Prahy 5 a je možno ho použít na úhradu nákladů na pobytový nebo příměstský tábor, soustředění či sportovní, pohybovou, vzdělávací,… Více

Venkovní prostory v novém!

10. 5. 2021

Milí žáci a žákyně! Dnešní krásné počasí nám konečně umožnilo začít realizovat překvapení, které pro Vás přichystala paní učitelka výtvarné výchovy Michaela Vídršperková! jak můžete vidět na fotce, paní učitelka společně s paní učitelkou Urbancovou připravují novou výzdobu venkovních ploch. Můžete se těšit na originální zábavné hry, které Vám zpříjemní pobyt venku. Více