Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality MŠ

Hezké prázdniny!

2. 7. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Milé žákyně, milí žáci a vážení rodiče, mnozí z vás se zúčastnili dotazníkového šetření ohledně času zahájení školního vyučování v příštím školním roce, děkujeme vám za to. Většina respondentů (75%) je spokojena se současným stavem, a proto i nadále budeme ráno začínat v 8.00 hod. Dovolte mi popřát krásné prázdniny, klidnou dovolenou, spoustu nových zážitků,… Více

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM!

30. 6. 2020  |  Aktuality MŠ

Milé děti, milí rodiče, užijte si společně strávený čas letních dní, pohodu či dobrodružství, co kdo má rád. Všem velice děkujeme za vstřícnost, spolupráci, toleranci a ohleduplnost v nelehké době posledních čtyř měsíců. 1. září se na vás všechny budeme moc těšit. Kolektiv zaměstnanců MŠ RADOST Více

SWOT analýza MŠ Radost v Renoirově ulici

16. 6. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Školní aktuality

MČ Prahy 5, jako zřizovatel naší ZŠ a MŠ připravil dotazníkové šetření pro zaměstnance a rodiče svých mateřských škol. Tato SWOT analýza by měla přispět k získání zpětné vazby a ke zlepšení kvality poskytovaných služeb. Velmi nás potěšila reakce rodičů, kteří se nejen hojně zúčastnili, ale také naši školku chválili. Přesto jsme ve výsledcích našli… Více

Nové číslo Páťáku – časopis o školách a pro školy Prahy 5

16. 6. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Chtěli byste vědět, jak prožily školy Prahy 5, včetně té naší, posledních pár měsíců… a další novinky? Vše najdete zde v novém čísle Páťáka. Více

VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020 – 2021

3. 6. 2020  |  Aktuality MŠ

Seznamy přijatých a nepřijatých dětí do mateřské školy RADOST. Děti netříleté – Renoirova 648. Prijeti Renoirova Neprijati Renoirova Děti věku 3 – 6 let – Chaplinovo nám. 1/615. Prijeti Chaplinovo Neprijati Chaplinovo   Více

Den dětí 31.5.2020

28. 5. 2020  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Nejen pro všechny rodiče a děti, kterým chyběli větší akce! Nenechte si ujít Den dětí s bohatým animačním programem a spoustou zábavy od 14:00 do 19:00 hod v areálu Radlické kulturní sportovny. Více informací naleznete na těchto odkazech: https://www.facebook.com/events/1296226107249418/ https://www.praha5.cz/pripravujeme-den-deti/   Více

PLATBY ŠKOLNÉHO BŘEZEN – ČERVEN 2020

20. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Platby školného březen – červen 2020: BŘEZEN   450,- Kč DUBEN (MŠ uzavřena)   0,- Kč KVĚTEN   450,- Kč V případě, že Vaše dítě nebude ani jeden den v měsíci květnu v MŠ, školné neplatíte. ČERVEN   800,- Kč V případě, že Vaše dítě nebude ani jeden den v měsíci červnu v MŠ, školné neplatíte. Jitka Valíková vedoucí… Více

Důležité upozornění pro rodiče, kteří své dítě přihlásili do MŠ

15. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Z „Podmínek pobytu dítěte v mateřské škole“ vyplývá, že dítě může do MŠ přivést pouze jedna dospělá osoba. Sourozenec, který nenavštěvuje MŠ, nesmí být do budovy vpuštěn. Děkujeme za spolupráci. Více

MŠ RADOST SE OTEVÍRÁ DNE 18. 5. 2020

12. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Vážení rodiče, pokud jste se rozhodli přivést své dítě do mateřské školy, jste povinni dodržet následující pokyny: 1.       Podrobně si pročtěte „Podmínky pobytu dítěte v mateřské škole“. Podmínky pobytu dítěte v mateřské škole 2.       Vytiskněte si a podepište formulář „Informovaný souhlas s podmínkami pobytu dítěte v mateřské škole“. Informovany souhlas s podminkami pobytu dítěte v mateřské škole 3.      … Více

Prázdninový provoz mateřských škol 2020

12. 5. 2020  |  Aktuality MŠ

Zaměstnaní rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letních prázdnin do některé z určených mateřských škol (viz. rozpis níže), musí zažádat vedoucí učitelku paní Valíkovou o kopii evidenčního listu dítěte. O kopii žádejte mailem na adrese: valikova@zsbarr.cz Rozpis prázdninového provozu mateřských škol v roce 2020: Přihláška na prázdninový provoz 2020 MŠ Pohoda Lohniského… VíceVstup pro rodiče

Školní aktuality

Informace pro rodiče prvňáčků

15. 7. 2020

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, připravili jsme pro vás přehled souhrnných informací před nástupem Vašeho dítěte do 1. třídy. Co je dobré před nástupem do 1. třídy vědět? Více

Hezké prázdniny!

2. 7. 2020

Milé žákyně, milí žáci a vážení rodiče, mnozí z vás se zúčastnili dotazníkového šetření ohledně času zahájení školního vyučování v příštím školním roce, děkujeme vám za to. Většina respondentů (75%) je spokojena se současným stavem, a proto i nadále budeme ráno začínat v 8.00 hod. Dovolte mi popřát krásné prázdniny, klidnou dovolenou, spoustu nových zážitků,… Více

Provoz družiny 30.6. 2020

26. 6. 2020

Dne 30.6. 2020 je školní družina pro přihlášené děti v provozu pouze do 15:00. Více