Den otevřených dveří – po dvou letech přímo ve škole, přijďte se podívat!

15. 2. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Před téměř dvěma lety, 10. 3. 2020 jsme uspořádali den otevřených dveří v naší škole. Setkali jsme se se všemi, kdo chtěli poznat školu i nás – žáky, učitele a v neposlední řadě také zaměstnance zajišťujícím čistotu, bezpečnost a stravu. V ten den bezpečnostní rada státu vyhlásila první uzávěru škol. Od té doby používáme slova, jejichž význam  nebyl všem zcela jasný : distanční výuka, synchronní, asynchronní, hybridní výuka, Teams, Zoom apod. Pamatujete ještě svět před Covidem? Jak se za dva kalendářní roky a tři! školní roky velmi změnil…  Přijďte se tedy podívat – jaké jsou změny ve výuce, ve školní budově, v nás – nezaháleli jsme, není toho málo.

Den otevřených dveří proběhne v úterý 1. 3. od 9.00 h. do 11.00 h. a odpoledne od 14.00 h. do 17. 00 h. NAŽIVO. Uvidíte, jak se učíme, představíme vám novinky, včetně připravované bilingvní výuky od 1. třídy, jak to vypadá v 1. třídě, vysvětlíme naše metody a postupy a dojde i na nějaké mlsoty z naší kuchyně. Na závěr dne, od 17 h. pak proběhne online schůzka s rodiči žáků 5. tříd, kteří se takto mohou získat základní informace o studiu na 2. stupni naší školy. Přihlásit se můžete zde.

Jste zvědaví? Přijďte. Sraz ve vestibulu školy. Těšíme se na vás!

Žáci z Chapliňáku jedou!

1. 7. 2022

… doslova a do písmene a ještě u toho vyhrávají medaile. Lukáš Hasal ze 7. A vybojoval  jako jeden z nejmladších účastníků své kategorie v dráhové cyklistice, disciplíně scratch, krásné 3. místo na Olympiádě dětí a mládeže. Lukášovi blahopřejeme a věříme v jeho další nejen sportovní úspěchy! Více

ZŠ MŠ Barrandov má ve svých řadách mistryni Evropy