Přednáška pro rodiče předškoláků – Potřeby dětí s přechodem na ZŠ

6. 12. 2021  |  Aktuality MŠ

Milí rodiče předškoláků!

Dovolili jsme si pro Vás připravit ve spolupráci s Akademií rodičovství odborně tematické setkání na téma Potřeby dětí s přechodem na ZŠ. Setkání proběhne ve čtvrtek, 9.12. 2021 od 16:30 do 18:30h na platformě ZOOM.

Meeting ID: 860 9669 5845

Passcode: 412523

Nástup do 1. třídy je velkým mezníkem v životě dítěte. Víte, jak můžete dítěti vstup do jiného prostředí usnadnit? Jak dobře začít, abyste časem měli méně práce a starostí?

Naučíte se, jak docílit toho, aby Vašim dětem zůstala přirozená chuť se učit.

Na semináři se dále dozvíte:

Jak to zařídit, abyste pak nemuseli dítěti vše připomínat a hlídat domácí úkoly za něj.
Na co si dát na začátku školy pozor, čemu předejít v rámci školního kolektivu.
Získáte ucelený přehled, co už Vaše dítě zvládne, abyste jej nepřetěžovali, ale ani moc nešetřili (svačiny, budíky, příprava aktovky a penálu…)
Dozvíte se, jak sladit rodící se zodpovědnost s dětskou přirozeností.
Získáte mnoho praktických tipů pro objevování silných stránek Vašeho dítěte.
Seminář Vám pomůže, aby u Vás doma byla pohoda místo stresu a honění všech školních povinností.

Seminářem vás provede Iva Kyselá z Akademie rodičovství, zkušená pedagožka mateřské školy, máma, lektorka a terapeutka pracující s dětmi a celými rodinami.

Nález klíče

13. 1. 2022

Před školou byl nalezen koncem minulého týdne klíč s přívěškem. Nálezce se o něj může hlásit u ekonomky Jany Rynešové, tel. 702027572. Více

Pythagoriáda na ZŠ Barrandov