Den otevřených dveří dnes!

28. 2. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Před téměř dvěma lety, 10. 3. 2020, jsme uspořádali den otevřených dveří v naší škole. Setkali jsme se se všemi, kdo chtěli poznat školu i nás – žáky, učitele a v neposlední řadě také zaměstnance zajišťujícím čistotu, bezpečnost a stravu. V ten den bezpečnostní rada státu vyhlásila první uzávěru škol. Od té doby používáme slova, jejichž význam  nebyl všem zcela jasný : distanční výuka, synchronní, asynchronní, hybridní výuka, Teams, Zoom apod. Pamatujete ještě svět před Covidem? Jak se za dva kalendářní roky a tři! školní roky velmi změnil…  Přijďte se tedy podívat – jaké jsou změny ve výuce, ve školní budově, v nás – nezaháleli jsme, není toho málo.

Den otevřených dveří proběhne v úterý 1. 3. od 9.00 h. do 11.00 h. a odpoledne od 14.00 h. do 17. 00 h. NAŽIVO. Během dopoledne uvidíte, jak se učíme. Zjistíte, jak to vypadá v 1. třídě, vysvětlíme naše metody a postupy a dojde i na nějaké mlsoty z naší kuchyně. Na závěr dne od 17 h. pak proběhne online schůzka s rodiči žáků 5. tříd, kteří takto mohou získat základní informace o studiu na 2. stupni naší školy.

Škola bude otevřena opravdu všem. Přijďte sami nebo v doprovodu Vašich budoucích školáků, všichni jsou vítáni! Na prohlídku můžete přijít kdykoliv v uvedené časy. Ve vestibulu školy na Vás budou čekat připraveni starší i mladší žáci a žákyně, kteří Vás provedou po škole. V dopoledním programu budete moci nahlédnout přímo do výuky, v odpoledním programu si naši vyučující a žáci  pro vás připravili zábavné vzdělávací aktivity. Přijďte si tedy oprášit Vaše znalosti a zažijte opět netradiční den na základní škole.

Jste zvědaví? Přijďte. Těšíme se na vás!

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

8. 11. 2022