Projektové dny – cesta ke zdraví

7. 4. 2021  |  Aktuality ZŠ

Škola v pohybu je název projektů, které jsou nedílnou součástí výuky a proběhnou  v pátek 9.4. a v pondělí 12.4.

Pro žáky 1. stupně, kteří nastoupí k prezenční formě výuky již 12.4., bude projekt probíhat pouze 9.4., projekt pak dokončí 19. 4. dle pokynů třídního učitele.

Více o projektovém dni na prvním stupni najdete zde. Obejdeme ČR projekt první stupeň.

Pracovní list pro první stupeň naleznete zde.

Žáci druhého stupně obdrží veškeré informace zprávou v aplikaci Bakalář.

Na co se můžete těšit?

Sportovní projekt

Jak by mohly být proje

ktové dny s názvem Škola v pohybu bez sportu?

Sportovní projekt je určen všem sportovkyním a sportovcům naší školy, kteří již nechtějí sedět doma a pořádně si zacvičit a své cvičení i zaznamenat. Součástí tohoto projektu je část věnovaná zdravé výživě. Máš-li chuť, neváhej a zapoj se do tohoto projektu.

A jak budeme hodnotit tvůj výkon?

1)     Pečlivost zpracování

2)     Úplnost splnění zadání projektu

3)     Včasné odevzdání

4)     Grafická stránka odevzdání projektu

Jazykový projekt v angličtině

Máš rád/a angličtinu? Chceš si zasportovat, udělat si několik kvízů v angličtině, přečíst si zajímavé informace a napsat něco málo o sobě, sportu a zdravém životním stylu? Chceš si připravit skvělé Smoothie podle receptu v angličtině? Jestli je tomu tak, tak je tento projekt ideální pro tebe!

A jak budeme hodnotit tvůj výkon?

1)     Úplnost splnění zadání projektu

2)     Pečlivost zpracování

3)     Kreativita zpracování

4)     Včasné odevzdání

Výtvarný projekt

Tvoření je života koření! Pozoruj své tělo v pohybu, inspiruj se v přírodě přírodou. Seznam se s různými technikami tvorby,  připrav se na tvoření různého druhu. Budeš moci malovat, fotit či natáčet video. Záleží na tvoji fantazii. Vytvoř originální projekt, na který budeš pyšný/á stejně tak jako my na tebe!

1)     Pečlivost zpracování

2)     Kreativita a originalita

3)     Úplnost vypracování projektu

4)     Včasné odevzdání