Projektové dny – cesta ke zdraví

7. 4. 2021  |  Aktuality ZŠ

Škola v pohybu je název projektů, které jsou nedílnou součástí výuky a proběhnou  v pátek 9.4. a v pondělí 12.4.

Pro žáky 1. stupně, kteří nastoupí k prezenční formě výuky již 12.4., bude projekt probíhat pouze 9.4., projekt pak dokončí 19. 4. dle pokynů třídního učitele.

Více o projektovém dni na prvním stupni najdete zde. Obejdeme ČR projekt první stupeň.

Pracovní list pro první stupeň naleznete zde.

Žáci druhého stupně obdrží veškeré informace zprávou v aplikaci Bakalář.

Na co se můžete těšit?

Sportovní projekt

Jak by mohly být proje

ktové dny s názvem Škola v pohybu bez sportu?

Sportovní projekt je určen všem sportovkyním a sportovcům naší školy, kteří již nechtějí sedět doma a pořádně si zacvičit a své cvičení i zaznamenat. Součástí tohoto projektu je část věnovaná zdravé výživě. Máš-li chuť, neváhej a zapoj se do tohoto projektu.

A jak budeme hodnotit tvůj výkon?

1)     Pečlivost zpracování

2)     Úplnost splnění zadání projektu

3)     Včasné odevzdání

4)     Grafická stránka odevzdání projektu

Jazykový projekt v angličtině

Máš rád/a angličtinu? Chceš si zasportovat, udělat si několik kvízů v angličtině, přečíst si zajímavé informace a napsat něco málo o sobě, sportu a zdravém životním stylu? Chceš si připravit skvělé Smoothie podle receptu v angličtině? Jestli je tomu tak, tak je tento projekt ideální pro tebe!

A jak budeme hodnotit tvůj výkon?

1)     Úplnost splnění zadání projektu

2)     Pečlivost zpracování

3)     Kreativita zpracování

4)     Včasné odevzdání

Výtvarný projekt

Tvoření je života koření! Pozoruj své tělo v pohybu, inspiruj se v přírodě přírodou. Seznam se s různými technikami tvorby,  připrav se na tvoření různého druhu. Budeš moci malovat, fotit či natáčet video. Záleží na tvoji fantazii. Vytvoř originální projekt, na který budeš pyšný/á stejně tak jako my na tebe!

1)     Pečlivost zpracování

2)     Kreativita a originalita

3)     Úplnost vypracování projektu

4)     Včasné odevzdání

Distanční výuka

Vstup pro rodiče

Návrat k normální výuce? Téměř…

13. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, přišel všemi očekávaný okamžik, kdy se do školy mohou vrátit všichni žáci bez výjimky. V pondělí 17. 5. tedy bude pokračovat prezenční výuka všech tříd. Abychom ve škole zůstali co nejdéle, je třeba stále dodržovat všechna nařízení: roušky ve vnitřních prostorech, dezinfekce rukou, rozestupy. Jelikož při výskytu nákazy dochází k trasování… Více

Příspěvek na letní tábor od radnice Městské části Praha 5

10. 5. 2021

Milí rodiče a přátelé školy! Chystá se Vaše dítě na letní tábor?  Získejte 1 000 Kč na letní tábor pro Vaše děti. Příspěvek může získat každé dítě do 18 let s trvalým bydlištěm na území Prahy 5 a je možno ho použít na úhradu nákladů na pobytový nebo příměstský tábor, soustředění či sportovní, pohybovou, vzdělávací,… Více

Venkovní prostory v novém!

10. 5. 2021

Milí žáci a žákyně! Dnešní krásné počasí nám konečně umožnilo začít realizovat překvapení, které pro Vás přichystala paní učitelka výtvarné výchovy Michaela Vídršperková! jak můžete vidět na fotce, paní učitelka společně s paní učitelkou Urbancovou připravují novou výzdobu venkovních ploch. Můžete se těšit na originální zábavné hry, které Vám zpříjemní pobyt venku. Více