Tradiční vánoční florbalový turnaj

22. 12. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Letos se u nás už po osmé uskutečnil Vánoční florbalový turnaj ve spolupráci s AC Sparta Praha. Turnaj proběhl ve florbalové hale Aréna Barrandov.

Žáci se na turnaj chystali již dlouho dopředu a jejich snaha vyvrcholila kláním mezi zapsanými družstvy. Trochu nám do počtu družstev zasáhla zvýšená nemocnost, ale i tak jsme to zvládli.

V pondělí 19. 12. byl na řadě 2. stupeň. Utkalo se celkem 13 družstev chlapců a 7 družstev děvčat ve 4 kategoriích. Nehrající spolužáci průběžně proudili do haly, aby podpořili týmy ze svých tříd. Zápasy byly napínavé, došlo i na nájezdy.

Vyhrála družstva: Eskymáci, RohlikCz, Šmoulíci a MDB.

V úterý 20. 12. do haly nastoupili žáci 1. stupně, respektive žáci a žákyně 4. a 5. tříd (žáci dalších tříd měli sportovní den v tělocvičnách). Utkalo se 7 družstev chlapců a 5 družstev dívek.

Turnaj byl plný zážitků až do konce. Zápasy chlapců o 1. a 3. místo musely do prodloužení. Davy šílely, ale všechno dobře dopadlo.

Pořadí:

Kategorie chlapců: 1. místo 4. C Kategorie děvčat: 1. místo 5. B

2. místo 5. B 2. místo 5. A

3. místo 5. C 3. místo 4. A

Turnaj proběhl bez problémů, všichni účastníci i fandící diváci si to užili, nebyla hlášena žádná zranění sportovců.

A rozhodčí? Jsou to žáci naší školy: Martin Březký, Adéla Trojášková, Mia Šestáková a Jonáš Urbančík. Děkujeme, pískali jste skvěle!

Poděkování za organizaci turnaje a fotodokumentaci patří hlavně p. uč. Jiřímu Valíkovi, p. uč. Kateřině Müllerové a p. uč. Martině Kunešové, p. Kozlíkovi z AC Sparta Praha a vedení školy.

Tak zase za rok!

Jana Urbancová, Jiří Valík

Obvodní kolo matematické olympiády kategorie Z5

30. 1. 2023