Třídní schůzky tak trochu jinak…

13. 9. 2020  |  Aktuality ZŠ

Vážení rodiče,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme se rozhodli třídní schůzky, avizované na úterý 15. září NEzrušit, ale přesunout jejich konání do plenéru. Snažíme se, aby epidemie COVIDu-19 co nejméně narušila výuku. Musíme tedy chránit i naše učitele. Jarní zkušenost nám ukázala, jak cenný je pro všechny přímý mezilidský kontakt.

COVID nám nedal čas na dlouhou přípravu, rovněž jsme čekali na příznivou předpověď počasí.  Nevnímejte tedy prosím změnu jako náhlou, ale jako naši rychlou reakci na situaci. Pokusíme se o co nejhladší průběh. Předem děkujeme za pochopení.

Učitele svých dětí naleznete v prostoru před školou – podle plánku u vchodu do areálu. Rodiče prvňáčků se sejdou ve třídách – specifikum výuky v 1. třídě si to žádá, organizaci přechodu do tříd přizpůsobíme. Budete-li i venku vybaveni rouškou, oceníme to.

Třídní učitelé vás budou kontaktovat přes modul Komens v Bakaláři i e-mailem (ne všichni již zcela přivykli Komensu), zašlou vám základní informace a dokumenty k vyplnění, podepsání a odevzdání. Můžete tak tedy v klidu učinit předem. Nemáte-li možnost tisknout, budeme mít dokumenty pro vás připraveny na místě. Můžete je odevzdat třídním učitelům ihned. Pokud není ve vašich možnostech přijít nebo nepotřebujete další konzultaci, stačí poslat dokumenty v obálce po dětech nebo je vhodit rovněž v zalepené obálce s názvem třídy a jménem třídního učitele do schránky pro rodiče ve vestibulu školy během týdne.

Zde je časový harmonogram:

16.30 h. – schůzka třídních důvěrníků v kinosále (29 osob, udržení bezpečné vzdálenosti), roušky s sebou

17.00 h. – třídní schůzky v prostoru před vchodem školy – 1. stupeň vpravo, 2. stupeň vlevo, třídy budou označeny

17.30 – 18.30 h. – volby do Školské rady – urna před vchodem do školy – prosíme o hojnou účast

17.30 – 19.00 h. – rodičovská kavárna – přijďte také trochu poklábosit a sdílet zkušenosti s ostatními

V době 16.30 hod. – 19.00 hod. bude možno provést platby v hotovosti (škola v přírodě, MŠ, ŠD) u paní Rynešové za vstupním vestibulem.

Nezvyklé situace si žádají nezvyklá řešení.

Věřím, že se nám i vám podaří vše ve zdraví zvládnout.

Mgr. Veronika Holíková

Covid 19

Vstup pro rodiče

Sběr papíru dočasně přerušen

16. 10. 2020

Milí sběrači! Vzhledem k současné situaci rušíme  sběr papíru, který měl probíhat ve dnech 22. 10. a 23. 10. 2020. Mgr. Tomáš Nosek, Mgr. Zuzana Sýkorová Více

Nová organizace výuky od 14.10. do 30.10.

13. 10. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k okolnostem si vás dovoluji informovat o nových, přísnějších opatřeních vlády,  týkajících se mj. také výuky a docházky do školy. Nová pravidla jsou platná do 1. 11. 2020, pak budou zveřejněna nová. Mateřská škola, včetně předškolních tříd bude plně v provozu. (Naproti tomu přípravná třída přechází na distanční výuku). Výuka 1. a 2. st. ZŠ… Více

Organizace výuky od 12. do 30. října 2020

9. 10. 2020