Výtěžek z vánočního jarmarku byl předán do Domova důchodců ve Slivenci

6. 1. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Milí žáci a žákyně, vážení rodiče.

Jistě si vzpomínáte na velmi úspěšný vánoční jarmark, na kterém děti prodávaly své rozmanité výrobky a díky také Vám rodičům nakonec vybraly 10 700 Kč. Žákovský parlament rozhodl o tom, jak s finančními prostředky naloží. Děti si mohly zvolit cokoliv. Každá třída přišla s nějakým zajímavým návrhem. Nakonec se zástupci tříd rozhodli, což nás velmi těší, že podpoří Domov důchodců ve Slivenci.

22.12. se zástupkyně žákovského parlamentu z 8. tříd vydaly do domova důchodců, aby předaly babičkám a dědečkům společný dárek. Po konzultaci s vedením domova jsme nakoupili kompenzační pomůcky, které jistě přispějí ke zlepšení kvality života našich nejstarších.

V domově jsme byli velmi srdečně přivítáni. Díky epidemiologické situaci naše setkání proběhlo ve venkovních prostorách areálu domova, a proto jsme společně nemohli strávit mnoho času. Srdečnosti a projevu vzájemných sympatií tomu tyto zvláštní podmínky ale nebránily. Poznali jsme několik velmi milých babiček, které pro děti připravily krásné přání a malý dárek, kterého si velmi ceníme.

Věříme, že naše setkání nebylo poslední a upřímně se těšíme, že se zase někdy brzy uvidíme.

Nález klíče

13. 1. 2022

Před školou byl nalezen koncem minulého týdne klíč s přívěškem. Nálezce se o něj může hlásit u ekonomky Jany Rynešové, tel. 702027572. Více

Pythagoriáda na ZŠ Barrandov