Výuka od 25.1. 2021 a předávání vysvědčení

24. 1. 2021  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k epidemiologické situaci bude docházka do školy od pondělí 25.1. organizována stejně jako tomu bylo doposud (viz předchozí zpráva zde)

O případných úpravách provozu škol a školských zařízení od 1. února 2021 rozhodne vláda České republiky ve středu 27. ledna 2021.

Výpis z pololetního vysvědčení stejně jako slovní formativní hodnocení budou všem zpřístupněny v systému Bakalář ve čtvrtek 28.1. Žáci 1. a 2. ročníků obdrží obojí v písemné podobě tentýž den a ostatní žáci hned první den po návratu k prezenční výuce. Žáci 9. ročníků budou informováni o podrobnostech předání pololetní dokumentace, přihlášek na SŠ a zápisových lístků svými třídními učitelkami.

Při této příležitosti bych ráda poděkovala všem rodičům, kteří s nejvyšší opatrností neposlali své děti do školy už jen při podezření na výskyt COVID-19 v rodině. Velmi si vážím tohoto ohleduplného chování a jsem přesvědčena, že mnohokrát zabránilo šíření choroby ve škole.

Přeji všem i nadále pevné zdraví a dostatek duševních sil v těchto náročných dnech.

Mgr. Veronika Holíková

Distanční výuka

Vstup pro rodiče

Krajské kolo Olympiády v českém jazyce

15. 4. 2021

Dne 6.4. 2021 uspořádal DDM Praha 2 krajské kolo Olympiády v českém jazyce. ZŠ Barrandov měla v tomto těžkém klání zastoupení prostřednictvím Míši Hospodské z 9.A, která změřila síly a porovnala své znalosti a dovednosti s ostatními vrstevníky.  Konkurence byla opravdu veliká, většina účastníků pocházela z řad gymnázií. Míša se náročné zkoušky vůbec nezalekla a… Více

70. ročník Matematické olympiády zná své vítěze

13. 4. 2021

Dne 31.3. 2021 se konalo obvodní kolo Matematické olympiády, které pořádal  DDM Praha 5. ZŠ Barrandov reprezentovala Klára Doležalová ze 6.A, která se ve své kategorii Z6 umístila na skvělém 3. místě. Moc Kláře gratulujeme k výbornému výsledku a děkuje za reprezentaci školy. Více

Projektový den na prvním stupni. A jak to dopadlo?

12. 4. 2021

Milé děti a rodiče. Zajímá Vás, kolik kilometrů jsme našlapali v rámci projektu? Podařilo  se nám obejít Českou republiku nebo jsme ji dokonce zdolali i dvakrát? Uvidíme po sečtení vašich ušlých kilometrů. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší odhad. Ve vestibulu školy bude od 13. 4.  do 23. 4. umístěna krabice, kam můžete házet své odhady. Děti… Více