ZŠ Barrandov navštívil Mikuláš, čerti a andělé

7. 12. 2021  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Páteční den se na ZŠ Barrandov opět nesl ve sváteční atmosféře. Jak již se stalo tradicí, nejmladší žáky a žákyně navštívili Mikuláš, čert a anděl. A ne jeden! Po školních chodbách se ozývalo ze všech koutů veselé dětské výskání, chrastění řetězů a příjemně napjatá atmosféra byla cítit snad v každé třídě.

Mikuláš měl opět i tento rok ruce plné práce.  V knize hříchů snad v každé třídě nalezl malé prohřešky našich nejmenších školáků. A i tentokrát musel děti zachraňovat před čertem anděl a paní učitelky. Některé děti věděly, že nebylo vždy vše v pořádku. Ty odvážnější se přiznaly a Mikulášovi čestně slíbily, že se polepší. Nakonec vše dopadlo dobře. Děti zazpívaly a některé i zatancovaly a jak se patří, byly za tento srdnatý výkon náležitě odměněny sladkou drobností či malým dárkem.

Děkujeme všem učitelům a žákům vyšších ročníků za skvělou organizaci tohoto svátečního dne.

Nález klíče

13. 1. 2022

Před školou byl nalezen koncem minulého týdne klíč s přívěškem. Nálezce se o něj může hlásit u ekonomky Jany Rynešové, tel. 702027572. Více

Pythagoriáda na ZŠ Barrandov