Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Obvodní kola ve vybíjené a úspěchy našich sportovců

Obvodní kola ve vybíjené a úspěchy našich sportovcůDne 21. a 22.2. 2024 se v prostorách naší školy, pod záštitou Domova dětí a mládeže Prahy 5 a Asociace školních sportovních klubů, opět po roce konala obvodní kola ve vybíjené. Soutěžili žáci i žákyně 4.-5. ročníku, kteří se kvalifikovali v několika kolech ranních tréninků. Poctivý přístup, společná práce a  dovednosti našich žáků, dovedly oba týmy ke skvělým výsledkům.

 

V obou případech se jednalo o vyrovnané boje v konkurenci několika týmů napříč celou městskou částí.  Žákyně získaly zlatou medaili bez ztráty jediného utkání. Vzhledem k velké konkurenci a shodnému počtu bodů škol na prvních třech místech se chlapci umístili na 3.místě. O bronzové medaili rozhodl celkový počet vybitých napříč celým turnajem.

 

Jsme rádi, že mají žáci chuť reprezentovat a děkujeme za jejich přístup ke sportu v duchu fair play.

Gratulujeme ke skvělým výsledkům a budeme se těšit na přehazované 29.2. a 1.3. 2024. Držte nám palce.

 

Kateřina Müllerová, vyučující TV

Martina Kunešová, vyučující 5. ročníku