Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pohár starostů

Pohár starostů



V úterý 12. května se konal florbalový turnaj „Pohár starostů“, kterého se zúčastnilo družstvo deseti žáků a žákyň z 2. a 3. ročníku. V silné konkurenci škol z Prahy 5 bojovali o postup do finále pražských částí. Přestože se jim postup vybojovat nepodařilo, dosáhli skvělého úspěchu a obsadili krásné 2. místo, ze kterého měli velkou radost. Gratulujeme!