Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Stříbné medailistky a medailisté v obvodních kolech v přehazované

Stříbné medailistky a medailisté v obvodních kolech v přehazovanéJak je již zvykem, i tento školní rok se naši žáci a žákyně zúčastnili soutěže v přehazované. Na FZŠ Barrandov II. se utkali o vítězství v kategoriích III. dívky a II. mix. 

V pátek 1.3. se výběr žákyň ze 6. a 7. tříd, po několika ranních trénincích, utkal s dalšími osmi školami. Ze své skupiny žákyně postoupily z 1. místa a pokračovaly do finále. Až v posledním utkání našly své jediné přemožitelky a obsadily tak krásné 2. místo. 

Ve čtvrtek 7.3. se do boje šesti přihlášených týmů vydal výběr žáků ze 4 a 5. tříd. Stejně jako jejich starší spolužačky, žáci propluli skupinou bez jediné porážky a až ve finále byl o pár bodů lepší výběr ze ZŠ Nepomucká. Tento výsledek nám však neubral na radosti a i v tomto případě jsme získali stříbrné medaile. 
 
Děkujeme všem zúčastněným hráčům a hráčkám za jejich píli a týmového ducha a DDM P5 za organizování těchto sportovních zážitků. 
 
Bc. Kateřina Müllerová, učitelka TV