Fulltextové vyhledávání 2.0

Dětský den ve sportovním areálu školy

Datum konání: 2. 6. 2023

Dětský den ve sportovním areálu školy

V pátek 2. 6. od 14 do 18 h. proběhne dětský den v areálu školy pořádaný MČ Prahy 5. Podrobnosti naleznete v letáku. Srdečně všechny zveme.

Publikováno 16. 7. 2023 10:59

Výstava komiksů – Vynálezce Alva

Datum konání: 10. 5. 2023 - 20. 6. 2023

Výstava komiksů – Vynálezce Alva

Ve dnech 10. 5.  – 20. 6. 2023 je ve školní knihovně k vidění výstava Vynálezce Alva věnovaná knížce Kláry Smolíkové a stejnojmennému večerníčku. K vidění jsou ilustrace a komiksy Luďka Bárty. Příznivci komiksů a vynálezů mají možnost ověřit si své čtenářské dovednosti, nebo vymyslet vlastní vynález s příběhem.

Publikováno 16. 7. 2023 10:53

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do 1. třídy

Datum konání: 15. 5. 2023

Děkujeme, že jste vyjádřili důvěru naší škole a vybrali si právě ji pro své dítě. Z kapacitních důvodů jsme bohužel nemohli přijmout všechny zájemce, velmi nás to mrzí. V dokumentech viz níže naleznete rozhodnutí o přijetí či nepřijetí žáků do 1. třídy, do přípravné třídy a také o odkladu povinné školní docházky. Pro vyhledání svého dítěte použijte kód, který jste obdrželi během zápisu v elektronickém systému.

Publikováno 16. 7. 2023 10:50

Volby do školské rady

Končí mandát a volební období zástupců rodičů ve Školské radě. Porozhlédněte se kolem sebe a navrhněte někoho, o kom si myslíte, že by mohl dobře reprezentovat vaše názory a zároveň pomáhal školu dobře rozvíjet. Víte o někom takovém?

Publikováno 16. 7. 2023 10:46

Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu

Žáci osmých tříd se na konci dubna zúčastnili Historicko-geografického kurzu. V rámci rozšiřování svých znalostí se seznamovali se svým okolím, fungováním přírody a vývojem krajiny. Vyvrcholením kurzu byl celodenní výlet, který si žáci naplánovali sami. Od svých učitelů získali klíčové body trasy.

Publikováno 16. 7. 2023 10:44

ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí

Datum konání: 25. 4. 2023

ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí

Dne 25.4. 2023 se naše škola zúčastnila již pátého ročníku Veletrhu pracovních příležitostí, který zorganizovala Pedagogická fakulta Karlovy univerzity. Veletrhu se zúčastnilo 50 mateřských, základních a středních škol.

Publikováno 15. 7. 2023 22:03

Obvodní kolo Matematické olympiády pro Prahu 5

Datum konání: 12. 4. 2023

Dne 12.4. se uskutečnilo obvodní kolo Matematické olympiády na ZŠ Kuncova. Z naší školy postoupilo 10 úspěšných řešitelů  školního kola a osm žáků ze 7. tříd a dva žáci z 8. tříd. Mezi úspěšné řešitele obvodního kola Matematické olympiády patří žáci, kteří získají minimálně 9 z 18 bodů.

Publikováno 15. 7. 2023 21:59

Novinky z Historicko-geografického kurzu

Posíláme pozdravy z Historicko-geografického kurzu. Počasí zatím zkouší naše limity, ale ani nám to nebrání trávit náš čas naplno a plnit různé úkoly spojené s okolím.

Publikováno 15. 7. 2023 21:57

Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila

Datum konání: 17. 4. 2023

Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila

V pondělí 17. dubna vyrazily děti 3.D a 2.C do vesničky Šlovice v okrese Rakovník, ze které pocházeli oba dědečkové prezidenta Edvarda Beneše. V areálu rekreačního střediska nás přivítala vytápěná budova rozdělená na dvě části, budovu A a budovu B, s velmi pěknými pokoji. V celém areálu jsme našli také několik hřišť, velké ohniště, kiosek a další příjemné vybavení. Děti zde mohly sportovat a hrát různé hry. K opékání buřtů na ohništi nakonec nedošlo, ale třeba příště…

Publikováno 15. 7. 2023 21:54

Historicko-geografický kurz dorazil na místo pobytu

Milí rodiče. Hlásíme, že jsme v pořádku dorazili na místo pobytu. Zatím panuje velmi dobrá nálada, a i když vrší jako z konve, nic nám nezabrání si pobyt plně užít a dozvědět se pod vedením našich pedagogů plno zajímavých informací.

Publikováno 15. 7. 2023 21:50