Zahájení školního roku 2020/2021 ve 2. B

31. 8. 2020  |  2.B

Vážení rodiče,
srdečně Vás zdravím v novém školním roce a uvádím pár informací na úvod letošního školního roku 2020/2021.

V úterý 1. 9. 2020 budou mít děti dvě vyučovací hodiny. Konec výuky bude v 9:40h. Přinesou si tašku, penál, lepidlo, případně obaly na sešity. Poté jdou do školní družiny nebo domů. Děkuji předem za upřesnění odchodu Vašich dětí na lístečky, jak jste byli zvyklí minulý rok. Roušky děti ve třídě mít nemusí, ale měly by nosit jednu ve společných prostorách s ohledem na situaci a ostatní osoby (náhradní roušku v tašce, půjdou-li do ŠD). Obědy budou od 11:00 do 13:00 hodin.

Do školní družiny mohou jít jen děti, které mají vyplněný Zápisový list. Kdo jej nemá, dostane ho, ale do ŠD může jít až následující den, nebo po jeho vyplnění a podpisu ZZ.

Ve středu 2. 9. výuka bude 4 vyučovací hodiny, tj. do 11:40h.

Ve čtvrtek 3. 9. proběhne prodej pracovních sešitů v malé tělocvičně školy, do které vstoupíte bočním vchodem za školní branou vlevo. Cenu Vašeho balíčku dnes dostáváte do Vašeho e-mailu. Rodiče mohou nakupovat od 7:00 – 9:00 hodin. Pokud svěříte peníze dětem, dojde je s nimi nakoupit p. asistentka během dopoledne. PS si děti mohou nechat hned ve škole a následující dny si je obalí. Jiný den balíček PS zakoupit nelze.

Dne 8. 9. bude zápis do mimoškolních kroužků od 16:00 do 17:30 v jídelně školy. Zahájení činnosti kroužků 14. 9. 2020, ukončení činnosti 11. 6. 2021

Dne 15. 9. 2020  se v 17.00 konají třídní schůzky s třídním učitelem naší třídě, v 16:30 s důvěrníky v kinosále; od 17:30 do 19:00 můžete zajít do kavárny pro rodiče s možností občerstvení a diskuze s ostatními rodiči, jste srdečně zváni.

S pozdravem a na shledanou, snad vše zvládneme,

Vaše třídní učitelka Lenka Měcháčková

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022