Úvod > Veřejnost > Pronájmy

Pronájmy

Objednávky pronájmu

Garanci na pronajímané prostory ve stávajících časech a další informace poskytujeme zájemcům výhradně prostřednictvím elektronické pošty na adresu pronajmy@zsbarr.cz.

Podpis smlouvy a platba musí být provedeny před zahájením pronájmu.

Splatnost faktury za pronájem podle vyhotovené smlouvy.

Kontakt: Růžena Vymyslická, telefon: +420 605 142 243 v době od 10 do 16 h. e-mail: pronajmy@zsbarr.cz
Informace o pronájmu: Informace-o-pronajmu-sportovniho-arealu (PDF)

Každý návštěvník školního sportovního areálu je povinen seznámit s Obecným provozním řádem pro jednotlivá sportoviště a oba řády dodržovat.

POZOR! V případě víkendového pronájmu vnitřních prostor školy se připočítává za den poplatek 500,- Kč na úklid.

Dětské dopravní hřiště

Provoz zahájen v pondělí 12.9. 2022. Vstup pro veřejnost brankou z Renoirovy ulice v těchto časech:

• pondělí až pátek od 15. dubna do 30. června: 1500 – 1800
  • pondělí až pátek od 1. září do 30. listopadu: 1500 – 1800
  • v pracovní dny od 1.7. do 31. 8. do 900 - 1500 s ohledem na organizační možnosti školy

Každý účastník je povinen seznámit se s Provozním řádem dopravního hřiště  a dodržovat ho. Možnost pronájmu v odpoledních hodinách lze řešit na adrese pronajmy@zsbarr.cz.