Organizace výuky od 12. do 30. října 2020

9. 10. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s epidemiologickými nařízeními a opatřeními Ministra školství si vás dovoluji informovat o organizaci výuky v následujících třech týdnech:

Vzdělávání v MŠ,  přípravné třídě a na 1. stupni proběhne od 12.10. do 23.10. beze změn, pokračujeme jako doposud.
Výuka 2. stupně se bude dělit  na distanční a prezenční výuku:

12. – 16.10. prezenční výuka 6. a 7. ročníku, distanční výuka 8. a 9. ročníku

19. – 23. 10. prezenční výuka 8. a 9. ročníku, distanční výuka 6. a 7. ročníku

26. – 30.10. bude škola žákům uzavřena (bez výuky), včetně družiny. V tuto dobu bude mimo provoz i školní jídelna. Tímto berte prosím dotazníky školní družiny týkající se zájmu o družinu během prázdnin jako bezpředmětné.

Na základě těchto nařízení také ruším vyhlášené ředitelské volno, které vzhledem k povinnému uzavření škol 26. a 27.10.  a zákazu přítomnosti žáků základních škol pozbývá platnosti.

Poznámka k prozatímní POVINNÉ distanční výuce: výuka bude časově organizována jako běžný rozvrh ve škole, učitelé budou informovat o zadávání práce prostřednictvím modulu Komens v Bakaláři. Žáci na distanční výuce (12.-16.10. 8. a 9. ročník, 19. – 23.10. 6. a 7. ročník) budou moci odebrat oběd pouze do jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30 h. Nebudou moci obědvat v jídelně.

Předem děkuji všem za spolupráci i pochopení. Jen společnými silami jsme schopni čelit všem změnám, které jsou nezbytné pro zachování zdraví nás všech.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Veronika Holíková

Covid 19

Vstup pro rodiče

Další krok k normálu – od 30.11. se vrací většina tříd do školy

24. 11. 2020

Vážení rodiče a milé děti, prvňáčci a druháčci už si užívají skoro normální vyučování. Ostatní to čeká od pondělí 30. 11. 2020, ale ne všechny. Je to trochu složitější. Nesmíme prolínat jednotlivé třídy, takže musíme trošku změnit systém i organizaci, nicméně rozvrh zůstává stejný. Zároveň některé třídy 2. stupně zůstanou doma na distanční výuce a… Více

Škola žije aneb co se děje, když je ve škole zavřeno….

18. 11. 2020

Dnes jsme s velkou radostí přivítali naše prvňáčky a druháky, kteří do školy opět vnesli kousek života. Na chodbách již není takové ticho, zvonek se opět vesele rozezvonil, ale přesto tu stále, naši milí žáci, chybíte. Zajímá vás, co se ve škole děje, i když tu nejste? Vydejte se s námi na malou virtuální prohlídku.… Více

Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020

Vážení rodiče, milé děti, těšíme se, že ve středu se s vámi opět setkáme! Máme povinnost udržet neměnnost třídních skupin v dopolední výuce i odpolední družině a omezit jejich setkávání. Proto jsme museli přistoupit k  některým organizačním změnám. Doufám, že pro ně budete mít pochopení. Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy… Více