Organizace výuky od 12. do 30. října 2020

9. 10. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s epidemiologickými nařízeními a opatřeními Ministra školství si vás dovoluji informovat o organizaci výuky v následujících třech týdnech:

Vzdělávání v MŠ,  přípravné třídě a na 1. stupni proběhne od 12.10. do 23.10. beze změn, pokračujeme jako doposud.
Výuka 2. stupně se bude dělit  na distanční a prezenční výuku:

12. – 16.10. prezenční výuka 6. a 7. ročníku, distanční výuka 8. a 9. ročníku

19. – 23. 10. prezenční výuka 8. a 9. ročníku, distanční výuka 6. a 7. ročníku

26. – 30.10. bude škola žákům uzavřena (bez výuky), včetně družiny. V tuto dobu bude mimo provoz i školní jídelna. Tímto berte prosím dotazníky školní družiny týkající se zájmu o družinu během prázdnin jako bezpředmětné.

Na základě těchto nařízení také ruším vyhlášené ředitelské volno, které vzhledem k povinnému uzavření škol 26. a 27.10.  a zákazu přítomnosti žáků základních škol pozbývá platnosti.

Poznámka k prozatímní POVINNÉ distanční výuce: výuka bude časově organizována jako běžný rozvrh ve škole, učitelé budou informovat o zadávání práce prostřednictvím modulu Komens v Bakaláři. Žáci na distanční výuce (12.-16.10. 8. a 9. ročník, 19. – 23.10. 6. a 7. ročník) budou moci odebrat oběd pouze do jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30 h. Nebudou moci obědvat v jídelně.

Předem děkuji všem za spolupráci i pochopení. Jen společnými silami jsme schopni čelit všem změnám, které jsou nezbytné pro zachování zdraví nás všech.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Veronika Holíková

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022