Základní škola a mateřská škola Barrandov

Otevření sportovního areálu aneb Sen se stal skutečností

10. 12. 2015  |  Školní aktuality

Dobré odpoledne všem přítomným,

jsem ráda, že vás dnes 9.12.2015 i já můžu přivítat na otevření zrekonstruovaného školního hřiště.
Poprvé se vize nového hřiště objevila téměř před 11 lety. Přípravu i stavbu samotnou provázely různé objektivní problémy, ale nakonec se podařilo problémy překonat a tuto vizi realizovat.

Naším cílem je nejen vést ke sportu žáky naší školy, ale i vytvořit podmínky pro sportovní oddíly, aby mohly nabídnout co nejpestřejší nabídku aktivit dětem a mládeži z Barrandova, ale i Prahy 5. Tímto také zvu vás, děti, abyste využily této možnosti a zapojily se do závodního i rekreačního sportování.

Budeme se snažit alespoň částečně otevřít zrekonstruovaný areál pro sportování i barrandovské veřejnosti. Budeme rádi, když se školní sportovní areál stane součástí života barrandovské komunity.

Dovolte, abych při této příležitosti poděkovala vedení městské části Prahy 5 za realizaci této etapy rekonstrukce. Do jaké míry se dílo podařilo, můžete posoudit sami. Myslím si, že všichni občané Barrandova tento skutek dodatečně ocení.

Věřím, že vedení městské části Prahy 5 najde finanční prostředky a vůli k tomu, aby byla zrealizována i druhá etapa rekonstrukce tohoto areálu.
Děkuji za pozornost a loučím se pozdravem – Sportu zdar!

Mgr. Jana Fričová

ředitelka školy

Záznam ke stažení:


FotogalerieBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Velikonoční vyrábění v 7.C

31. 3. 2023

Velikonoční svátky se blíží mílovými kroky a i my, zástupci 7. C a přípravné třídy Včeliček, jsme se přidali k přípravám na Velikonoční jarmark. Vyráběli jsme překvapení, která můžete vidět a koupit na našem „stánku“. Víc se rozepisovat nebudeme, přijďte na jarmark a vše uvidíte na vlastní oči. Žáci a žákyně Včeličky, 7. C a… Více

Pozvánka na 1. Barrandovský SWAP v rámci Velikonočního jarmarku

31. 3. 2023

Pozvánka na SWAP – máte doma věci, které již nepoužíváte, ale dalším by mohli udělat radost nebo posloužit? Přineste je na náš první SWAP, který se bude konat v rámci Velikonočního jarmarku v úterý, 4.4. od 15h do 17h před školou. A co to vlastně je? Jednoduše výměna zboží (oblečení, věci do domácnosti, tašky, kufry,… Více

Matematický klokan znovu potvrdil, že naše žáky matematika baví

31. 3. 2023

Matematický klokan březen Matematický klokan je mezinárodní soutěž, která není určena jen nejlepším, nejtalentovanějším matematikům, ale jejím cílem je získávat pro matematiku co nejvíce žáků. Chce jim ukázat zábavnou matematiku,  přesvědčit je o tom, že při řešení různě obtížných netradičních úloh může každý zažít radost z úspěchu a my jsme se do této soutěže už poněkolikáté zapojili.… Více