Otevření sportovního areálu aneb Sen se stal skutečností

10. 12. 2015  |  Školní aktuality

Dobré odpoledne všem přítomným,

jsem ráda, že vás dnes 9.12.2015 i já můžu přivítat na otevření zrekonstruovaného školního hřiště.
Poprvé se vize nového hřiště objevila téměř před 11 lety. Přípravu i stavbu samotnou provázely různé objektivní problémy, ale nakonec se podařilo problémy překonat a tuto vizi realizovat.

Naším cílem je nejen vést ke sportu žáky naší školy, ale i vytvořit podmínky pro sportovní oddíly, aby mohly nabídnout co nejpestřejší nabídku aktivit dětem a mládeži z Barrandova, ale i Prahy 5. Tímto také zvu vás, děti, abyste využily této možnosti a zapojily se do závodního i rekreačního sportování.

Budeme se snažit alespoň částečně otevřít zrekonstruovaný areál pro sportování i barrandovské veřejnosti. Budeme rádi, když se školní sportovní areál stane součástí života barrandovské komunity.

Dovolte, abych při této příležitosti poděkovala vedení městské části Prahy 5 za realizaci této etapy rekonstrukce. Do jaké míry se dílo podařilo, můžete posoudit sami. Myslím si, že všichni občané Barrandova tento skutek dodatečně ocení.

Věřím, že vedení městské části Prahy 5 najde finanční prostředky a vůli k tomu, aby byla zrealizována i druhá etapa rekonstrukce tohoto areálu.
Děkuji za pozornost a loučím se pozdravem – Sportu zdar!

Mgr. Jana Fričová

Záznam ke stažení:

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

8. 11. 2022

Vážení rodiče, v úterý 15. 11. proběhnou třídní schůzky. Zveme tedy: třídní důvěrníky k setkání s vedením školy v 16. 00 h. v kinosále všechny rodiče na setkání s třídními učiteli v 17 h. v kmenových učebnách (s výjimkou 8.B – třídní schůzka proběhne z organizačních důvodů o týden později) všechny rodiče na neformální Rodičovskou… Více

Knižní jarmark se opět těšil velkému zájmu

4. 11. 2022

Ve středu 2.11. proběhl na naší škole, snad můžeme konstatovat tradiční, Knižní jarmark. Jelikož jsou naši žáci a žákyně již zdatnými organizátory, veškeré přípravy proběhly  na jedničku. Pod vedením zástupců žákovského parlamentu jsme knihy seřadili, nacenili a připravili z nich tematicky řazenou prodejní výstavu. Knižní jarmark rozproudil dění na škole o velké přestávce a v… Více