Pozor, pozor, rozjíždí se odpolední on-line družina a jídelna je stále k dispozici!

3. 11. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Vážení  rodiče a milí žáci,

od tohoto týdne je možno se účastnit odpoledních on-line aktivit školní družiny. Všichni žáci, kteří docházeli do školní družiny, mají v kalendáři v aplikaci Teams pozvánky na nejrůznější výtvarné, výzkumnické a jiné aktivity. Pokud by se chtěli připojit někteří NE-družináři, stačí požádat na adrese: stellova@zsbarr.cz. Máte-li chuť, připojte se tedy denně v čase 13.30 – 14.30 hod.

Školní jídelna je stále v provozu. Jídlo je možno vyzvednou do jídlonosičů kdykoli v čase 11.30 – 14.00 hod. . Týká se také rodičů, kteří nemají čas (a sílu) denně vařit. Mohou si objednat obědy jako cizí strávníci na adrese jidelna@zsbarr.cz.

Tento týden přibyly na stránkách jednotlivých tříd rozvrhy videokonferencí. Všem jsou zasílány pozvánky jednotlivými učiteli, nicméně pro přehlednost je uvádíme také na tomto místě.

Nezapomínejte, že distanční výuka je povinná. V příštím týdnu proběhnou on-line rodičovské schůzky v aplikaci Teams v úterý 10. 11. 2020 od 17h. Pozvánky budou zaslány všem rodičům do e-mailových schránek. Učitelé jsou připraveni zodpovědět Vaše dotazy a konzultovat s Vámi vzdělávací problematiku vašich ratolestí.

Všem přeji pevné zdraví a hodně sil v době distanční.

Mgr. Veronika Holíková

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více