Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, milé děti,

těšíme se, že ve středu se s vámi opět setkáme! Máme povinnost udržet neměnnost třídních skupin v dopolední výuce i odpolední družině a omezit jejich setkávání. Proto jsme museli přistoupit k  některým organizačním změnám. Doufám, že pro ně budete mít pochopení.

Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy každé ráno, počínaje středou 18. 11. 2020, u stromu označeného kartičkou své třídy.

Zahájení výuky je rozvrženo takto:

1.A a 2.A: 7.50 h.

1.B a 2.B: 7.55 h

přípravná třída, 1.C a 2.C: 8.00 h.

1.D a 2.D: 8.05 h.

Máte strach, že zaspíte nebo z jiného důvodu dorazíte později? Může se to stát… paní vrátná vám pomůže se vstupem do školy.

Prosíme rodiče, aby děti vybavili nejen rouškou, ale také teplým oblečením – velké přestávky, hodiny prvouky, tělocviku a možná i jiných předmětů budeme trávit venku. V družině také budeme pobývat na hřišti nebo v lese co nejčastěji. Můžete také přidat dětem vestu, svetr nebo mikinu a teplejší sedák na židli do třídy – ve třídách budeme často větrat. Také si s sebou vezměte svačiny – vzhledem k situaci je zatím nebude možné objednat. Naopak školní jídelna funguje jako obvykle.

Provoz družiny musí být omezen, protože není možné míchat dětské kolektivy.

Ranní družinu od 6.30 hod. do 7.40 hod. nejsme bohužel schopni  zajistit vůbec v souladu se zadanými pravidly.

Odpolední družina:

přípravná třída: pouze do 16 hodin

1.třídy : pouze do 17 hodin

2.třídy: pouze do 15 hodin

Předem děkuji za pochopení a spolupráci všech, těšíme se na vás.

Mgr. Veronika Holíková

Distanční výuka

Vstup pro rodiče

Návrat k normální výuce? Téměř…

13. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, přišel všemi očekávaný okamžik, kdy se do školy mohou vrátit všichni žáci bez výjimky. V pondělí 17. 5. tedy bude pokračovat prezenční výuka všech tříd. Abychom ve škole zůstali co nejdéle, je třeba stále dodržovat všechna nařízení: roušky ve vnitřních prostorech, dezinfekce rukou, rozestupy. Jelikož při výskytu nákazy dochází k trasování… Více

Příspěvek na letní tábor od radnice Městské části Praha 5

10. 5. 2021

Milí rodiče a přátelé školy! Chystá se Vaše dítě na letní tábor?  Získejte 1 000 Kč na letní tábor pro Vaše děti. Příspěvek může získat každé dítě do 18 let s trvalým bydlištěm na území Prahy 5 a je možno ho použít na úhradu nákladů na pobytový nebo příměstský tábor, soustředění či sportovní, pohybovou, vzdělávací,… Více

Venkovní prostory v novém!

10. 5. 2021

Milí žáci a žákyně! Dnešní krásné počasí nám konečně umožnilo začít realizovat překvapení, které pro Vás přichystala paní učitelka výtvarné výchovy Michaela Vídršperková! jak můžete vidět na fotce, paní učitelka společně s paní učitelkou Urbancovou připravují novou výzdobu venkovních ploch. Můžete se těšit na originální zábavné hry, které Vám zpříjemní pobyt venku. Více