Prvňáčci a druháčci mohou zpět do školy – těšíme se na vás!

12. 11. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, milé děti,

těšíme se, že ve středu se s vámi opět setkáme! Máme povinnost udržet neměnnost třídních skupin v dopolední výuce i odpolední družině a omezit jejich setkávání. Proto jsme museli přistoupit k  některým organizačním změnám. Doufám, že pro ně budete mít pochopení.

Třídy se sejdou se svou třídní učitelkou před vchodem školy každé ráno, počínaje středou 18. 11. 2020, u stromu označeného kartičkou své třídy.

Zahájení výuky je rozvrženo takto:

1.A a 2.A: 7.50 h.

1.B a 2.B: 7.55 h

přípravná třída, 1.C a 2.C: 8.00 h.

1.D a 2.D: 8.05 h.

Máte strach, že zaspíte nebo z jiného důvodu dorazíte později? Může se to stát… paní vrátná vám pomůže se vstupem do školy.

Prosíme rodiče, aby děti vybavili nejen rouškou, ale také teplým oblečením – velké přestávky, hodiny prvouky, tělocviku a možná i jiných předmětů budeme trávit venku. V družině také budeme pobývat na hřišti nebo v lese co nejčastěji. Můžete také přidat dětem vestu, svetr nebo mikinu a teplejší sedák na židli do třídy – ve třídách budeme často větrat. Také si s sebou vezměte svačiny – vzhledem k situaci je zatím nebude možné objednat. Naopak školní jídelna funguje jako obvykle.

Provoz družiny musí být omezen, protože není možné míchat dětské kolektivy.

Ranní družinu od 6.30 hod. do 7.40 hod. nejsme bohužel schopni  zajistit vůbec v souladu se zadanými pravidly.

Odpolední družina:

přípravná třída: pouze do 16 hodin

1.třídy : pouze do 17 hodin

2.třídy: pouze do 15 hodin

Předem děkuji za pochopení a spolupráci všech, těšíme se na vás.

Mgr. Veronika Holíková

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více