První tréninková soutěž v Psaní hravě pro 5. – 9. třídy

7. 4. 2020  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality

Pozor, pozor!

Většině z vás už chybí spolužáci a vůbec legrace ve škole. Pojďme se potkat alespoň na portálu Psaní hravě! Kdy jindy najdete čas na to, abyste se naučili psát na klávesnici počítače všemi deseti ? Naše škola zajistila školní multilicenci pro všechny naše žáky, využijte toho.

Teď máte poslední šanci přihlásit se do psanihrave.cz   a zúčastnit se kromě jiného také soutěží! Přihlašovací údaje naleznete na své školní e-mailové adrese MS Office 365. Pojďte s námi do toho, spojme se na dálku alespoň tímto způsobem.

A co nás čeká tento týden za soutěže?

8.4.2020 od 9:00 do 9:30 – soutěžní trénink  rychlosti

8.4.2020 od 11.00 do 11:30 – soutěžní  trénink přesnosti!

Kritéria:

·         soutěžní trénink rychlosti psaní: 1) rychlost psaní, 2) počet překlepů, 3) čas odehrání hry)

·         soutěžní trénink přesnosti psaní: 1) počet překlepů, 2) rychlost psaní, 3) čas odehrání hry).

Obě soutěže budou probíhat v jednotlivých třídách. To znamená, že každá třída bude mít připravenou svoji vlastní soutěž.

Čas soutěže je pro všechny třídy stejný!

Co to přesně znamená? V tomto časovém rozmezí budete mít na svých profilech v psanihrave.cz připravenou soutěž.  Uvidíte odkaz na soutěž na hlavní obrazovce Psaní Hravě (obrazovka s “mapou”), a to v pravém sloupci.  Máte neomezený počet pokusů, takže to můžete zkoušet klidně celých 30 minut 😊 Počítá se vám ten nejlepší výsledek!

Výsledky budou po skončení soutěže zveřejněny na stránkách školy v jednotlivých třídách a v aktualitách.

Tak kdo bude nejrychlejší a nejpřesnější ze třídy? Makej, můžeš to být právě TY!!!!!!

Poctivý trénink zúročíte ve velkém finále 14.4.2020!

Hodně štěstí.

Mgr. Tomáš Nosek

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022