Sponzorský dar pro naši školu od společnosti Lidl

19. 10. 2017  |  Školní aktuality

Mateřská škola Chaplinovo náměstí v Praze 5 dostala příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici K Barrandovu získala tato školka od společnosti Lidl 164.400 korun.

Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl mohli zákazníci 31. července 2017 využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala Mateřské škole Chaplinovo náměstí 50 Kč. Děti se tak 17. října 2017 mohly radovat z celkové částky 164.400 Kč. Darované peníze budou využity na nákup židliček a dalšího vybavení pro nově otevřenou třídu dvouletých dětí.

„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale zejména obyvatelé městské části Praha 5 a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim paní učitelky vylíčily, co za to pořídí, nemohly se dočkat. A to je pro nás největší odměnou,“ okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

Vedení školy děkuje společnosti Lidl za tento sponzorský dar.

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

8. 11. 2022